Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Feltaláltam az Örökmozgót!...

Feltaláltam az Örökmozgót! Most baj hogy nem mutatom meg senkinek?

Figyelt kérdés

Így meg annyi áramot termelek vele hogy még élek nem kell rezsit fizetnem és csinálok egy mini nap vagy szélerőművet alibinek, okosba eladom a villamos műveknek az áramot és soha többet nem kell a családomnak dolgoznom.

Remélem megértitek?


2015. márc. 25. 13:34
1 2
 11/12 Wadmalac ***** válasza:
82%

Csinálj belőle egy második példányt, öntsd ki gyantával, hegeszd be vastag acél házba, hogy végképp ne tudjam szétszedni és kimásolva ellopni az ötletedet.

Ezt a másodpéldányt én megveszem tőled 100.000,- Ft-ért.

Ha működik és minden külső energiabevitel nélkül ingyen áramot gyárt nekem.

Nem rádió-térerőkből lopott mikroampereket (ami nem örökmozgó, csupán energia-lopás), hanem használható áramot, feszültséget.

De vállalod, hogy ha ezt nem tudja nyújtani, akkor a saját szerkentyűddel verlek agyon, miután megírtad a búcsúleveledet: "Sajnos olyan hülye vagyok, hogy meg akarok halni".


Áll az alku?

2015. márc. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én is feltatláltam, de nem mutatom meg senkinek se mert imádom hallani a buszon, hogy mindenki a csekkek miatt sír meg a feltöltős villanyóráét rinyál :D Nekem ilyen gondom már nincs mások meg szophatnak :D Na Pá!
2016. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!