Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a lekváros...

Miért van az, hogy a lekváros kenyér ha leesik a lekvár van alul?

Figyelt kérdés

2015. márc. 31. 16:02
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

"A gyengék próbálnak egy csapat nevében beszélni."


Én NEM beszéltem semmilyen csapat nevében.


"Az hogy látod vagy nem látod a válaszaimat meg hagy ne érdekeljen már."


Nem értetted meg, hogy miért írtam. Sem elsőre, sem másodikra.


"Egyébként ha valami problémád van személyesen is megbeszélhetjük, hozhatod az egész csapatot, nélkülük úgysem érsz semmit."


Köszönöm, de nincs olyan problémám, amit megbeszélnék veled, sem személyesen, sem írásban. Valahogy nem látom értelmét az öntelt (sőt, beképzelt), arrogáns, lekezelő stílusú emberekkel való párbeszédnek, különösen akkor, ha ráadásul még értetlenek is.

2015. ápr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:

Ugyanúgy valami csapatot emlegettél mint a másik.


Ezen kívül te csak azért maradtál itt hogy bele szólj mások dolgába mert a vita ugye nem is veled kezdődött.


Na most ennek a tulajdonságodnak itt nincs igazán tétje de mondjuk ha egy utcai verekedésben is kinevezed magad békebírónak könnyen lehet hogy beléd mártanak egy kést és az életeddel fizetsz.


Szóval ha én azt írom valakinek hogy a nyalakodást csinálja privátban és te ezt elolvasod akkor szépen tovább lapozol és viszlát.

2015. ápr. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát a forgó macska mindent vitt.:)) A ledobós kísérletért is,takarítást nem tudom vállalni kivéve ha addig vigyázol 7 hónapos lányomra,és fizeted az utazás költségét.Van olyan választ amit nem tudok értelmezni. Szóval fiatalosan csak annyi XD. LOL
2015. ápr. 9. 10:36
 34/35 anonim ***** válasza:

A Mythbusters (kis hazánkban Állítólag...) címen futó ismeretterjesztő sorozatban tesztelték vajaskenyérrel: 48 kenyérszeletből 28 a sima felére esett (kissé több mint 50%-a).


* [link]

* [link]

2015. ápr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Wadmalac ***** válasza:

#34:

Meg kell ismételni jófajta magyar vekniből való vajas kenyérrel, a toast kenyér szelet túl kicsi, túl sokat forog.

:D

2015. ápr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!