Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Van olyan könyv, ami motivál?

Van olyan könyv, ami motivál?

Figyelt kérdés

Engem Einstein igaz története című könyv motivál nagyon, Jürgen Neffe tollából.

Hihetetlen személyiség, és mégsem vallotta magát zseninek. Persze vannak problémái/hibái, de kinek nincsenek? Az elolvasás után egyből ez volt bennem: nekem is valami nagyot kell alkotnom az életben! (Ha már az ő munkájához mérve 5%-ot elérek, már örülni fogok..)



2015. ápr. 20. 18:12
 1/4 anonim válasza:
Engem minden könyv motivál. Mindegyik egy részt tesz a világomhoz és arra ösztönöz, hogy megtaláljam önmagam. Emberhez méltó életre segít. Stephen King-től Dr. Bánki M. Csabáig mind erre tanít.
2015. ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Carl Sagan könyvei számomra ilyenek. Mikor épp elveszteném a hitemet az emberiségben ő valahogy mindig meggyőz, hogy van értelme folytatni, mert egy csodás jövő lehetősége van bennünk.
2015. ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Duncan Shelley trilógiáinak hősei elég motiválók.
2015. ápr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:
#2: Rám Clarke hat így.
2015. ápr. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!