Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha egy MA élő...

Szerintetek, ha egy MA élő hétköznapi ember, mai tárgyak nélkül, visszautazna az időben 3000 évet, meg tudná állni a helyét ókori viszonyok között?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 11:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 15:51


Jajjj, látod, te vagy az iskolapéldája annak, hogyan kell az egyszerűből bonyolultat, a bolhából elefántot csinálni. Általános és az emberek 80%-ra igaz dolgokat írtam le, de te most kiokoskodod, hogy az a 20% az bizony hűha, meg így meg úgy. Bocsi, ez szócséplés, szándékos csomókeresés a kákán amit te csinálsz.

A vélemény meg változatlan, a mai ember a régiekhez képest úgy összességében véve egy határ nulla, fizikailag meg főleg. Nem kell feltétlenül elhinni azt a maszlagot, hogy a "felvilágosodás" előtt mindenki hülye volt meg gyík. Ez egy baromság.

2010. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Kedves "14:46"-os :P



Az a bizonyos "időponti" vagyok, de egyszerűbb lenne macinak szólítani, aláírtam, na mindegy ...


Én is fenntartom amit mondtam, szándékosan olyat emeltél ki, aminek szerinted, (látszólag) nincs haszna. Ez az egyik. Aztán hülyeségnek nevezel egy beszólást amit valaki tett. Én ezt szóváteszem, megmagyarázom miért is nem az, erre te mit csinálsz ? Általánosítasz, holott jól láthatóan a válaszoló volt a célpontod. Hát bocsáss meg, lehet, hogy abban igazad van, hogy egy átlagos ember nem boldogulna el olyan jól ahogy, írtuk, írták. De amit kiemeltem, azt se általánosságban fogalmaztad, hanem egyenest az azt író válaszolónak! Tudod nincs jogod feltételezni róla, hogy varázsló lenne vagy sem, max azt állíthatnád, hogy az emberek 80%-a nem volna az. Ha meg megteszed, vállald, hogy lehurrognak. "Lehülyeségezni" egy ilyen beszólást meg végképp nincs jogod, hiszen közel sem lehetsz az illető képességeivel tisztában.

Szóval barátom nézz a tükörbe, és alaposan gondold meg máskor, hogy hogyan írsz, mert -bár elhiszem neked hogy nem ez volt a szándékod, de- alaposan melléfogalmaztál, ha általánosságban akartál volna fogalmazni.


hja igen, és ha valamiről azt írod baromság.... tedd hozzá hogy "szerinted", sokkal inkább elfogadható a mondat úgy fogalmazva ...



" ...Nem kell feltétlenül elhinni azt a maszlagot, hogy a "felvilágosodás" előtt mindenki hülye volt meg gyík. Ez egy baromság ..."


ezen a kitételedet meg egyszerűen nem értem mire írod, és milyen céllal.


maci ... Érted? .... MACI. Nem holnapci, nem tegnapci, hanem egyszerűen maci :)

2010. ápr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!