Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz, hogy az univerzu...

Tényleg igaz, hogy az univerzum 50 milliárd év múlva megsemmisül?

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam, hogy mivel az univerzum folyamatosan tágul, így 50 milliárd év múlva olyan távol lesznek egymástól a galaxisok, csillagok, bolygók, hogy megszűnik az összetartó erő, és a galaxisok, bolygók egyszerűen szétesnek.


Ez mennyire igaz? Komolyan megsemmisül az egész univerzum 50 milliárd év múlva?

Vagy hogy van ez? Nem értem.



2015. dec. 27. 21:12
1 2
 11/17 Duenna ***** válasza:
0%

10-es!

A rezgés alatt értem az anyag frekvenciarezgését, amit mérni lehet. Minden (frekvencia)rezgésből áll, még az atomok is, mert ha ez nem történne, akkor az anyag nem létezhetne. Tehát az, hogy az atomot te nem látod, és azt sem, hogy az anyagi atom rezeg, az csak az emberi szemnek láthatatlan. Képzavarban te vagy. A tudomány pedig néha elhallgat dolgokat, néha pedig hazudik. Jobban tudom nálad. Te meg azt hiszel, amit akarsz.

2015. dec. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

Nincs olyan, hogy frekvenciarezgés. A frekvencia a rezgés egyik jellemzője. Olyan, mint a szélnek a szélerősség. A frekvenciarezgés meg olyan kifejezés, mint a szélerősségszél. Egyik kifejezés sem létezik.

Az anyag REZEG, nem pedig rezgésből áll. A kutya fut, de a kutya nem futásból áll, mert annak semmi értelme nem lenne. Nem tudom ennél jobban átadni a különbséget.

Értem én hogy mit akarsz mondani, csak szólok, hogy szörnyen rossz a szóhasználatod.


"A tudomány pedig néha elhallgat dolgokat, néha pedig hazudik. Jobban tudom nálad. Te meg azt hiszel, amit akarsz."


Igen, biztosan meghamisították a linkelt méréseket. Ami ugyan embertelen munka lett volna és az égvilágon semmi értelme, ráadásul ha kiderül tökre teszi a karrierjüket, de azért biztosan...

Ha már ott is hamisítókat meg összeesküvőket látsz, ahol senkinek sem érdeke, akkor nálad van a baj.

2015. dec. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Duenna ***** válasza:
0%

12-es!

Talán egyszer majd rájössz, hogy igazat mondtam. Persze csak akkor, ha figyeled a "tudomány" megnyilatkozásait. Ugyanis a tudomány területe is csak ugyanolyan mocskos, mint a politika: véres harcok dúlnak a felek között, az igazmondókat elnyomják, és csak az érvényesül, akit/amit a globális hatalom enged kienged a nyílvánosság elé. Jobb, ha tőlem tudod, hogy ez így működik. Talán mostantól kicsit másképp nézel a tudományra, mint ismeretterjesztő rendszerre.

2015. dec. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
61%

Ez szép volt. A viszonylag értelmes, csak pontatlanul megfogalmazott és tartalmilag enyhén elavultból a nevetséges globális konteóig csak 4 komment alatt.

https://www.youtube.com/watch?v=Ed5Bh_DbHPU

2015. dec. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Duenna ***** válasza:
0%

14-es!

Sokat kell még tanulnod a világról ahhoz, hogy felfogd, miről szól az élet itt a Földön, ezen a börtönbolygón. De nem tartalak homályban: agymosásról szól. Csak van akit lehet agymosni, van akit meg nem.

2015. dec. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
25%

50 milliárd év túl kevés

De el fog érkezni az idő, amikor elbomlanak majd a protonok, és ha ez megtörténik, elbomlanak a neutronok is, mert ez az részecske önmagában nem életképes

A végtelenül távoli jövőben nem lesz többé anyag, még a feketelyukak is elbomlanak, csak a neutrínók, elektronok és a sugárkvantumok fogják túlélni ezt a kort

Ez lesz az a pillanat, amikor a Jóisten feláll a székéből, közli, hogy szép volt, jó volt, most kikapcsolom a számítógépet


"de például az Androméda galaxis nem távolodik, hanem közeledik a Tejút galaxishoz"


Ezt a divatos baromságot minden laikus és hozzá nem értő idióta elsüti

A galaxisok MIND távolodnak egymástól, méghozzá egyre gyorsuló ütemben

Tehát az Androméda galaxis nem közeledik a Tejúthoz, hanem távolodik!

Sőt, a Tejút is távolodik az Andromédától


"Egyébként meg azt hiszel minderről, amit akarsz, a tény az tény marad akkor is."


Te is, kisöcsém, csak előbb nem ártana legalább az általánost kijárnod úgy, hogy kettesnél jobb jegyet szerzel fizikából


"A tudomány pedig néha elhallgat dolgokat, néha pedig hazudik."


Ja persze, a nagy gonosz tudósok csakis azért állítják, hogy fénysebességnél gyorsabban nem mozoghat semmi, meg hogy távolodik az Androméda a Tejúttól, hogy jóóóóóóóóóóóóóóól kikúrjanak veled! Muhahahahahaha!

Vicces, és egyben szánalmas, hogy a nyolc általános faiskoláddal a kis fotelodból nekiállsz nálad ötvenmilliárdszor okosabb és képzettebb emberek mérési eredményein és bizonyítékokon alapuló állításait megcáfolgatni, csak mert nem férnek bele abba a rózsaszín takonybuborékba amit magad köré álmodtál


"Jobban tudom nálad. Te meg azt hiszel, amit akarsz."


Ja, gondolom a Hiteltelen magazin valamelyik agybajos idióta John Ógóbógó nevű áltudósa megírta, tehát a Hiteltelen magazin mond igazat, mindenki más hazudik, igaz?

A sztrádára is a forgalommal szembe hajtasz fel?


"az igazmondókat elnyomják, és csak az érvényesül, akit/amit a globális hatalom enged kienged a nyílvánosság elé. Jobb, ha tőlem tudod, hogy ez így működik."


A paranoiáddal pedig keress fel valami szakpszichiátert minél hamarabb...

Jobb időben a te fajtádat hét lakat alatt őrizték Lipótmezőn, muszájkabátban, haloperidollal teletömve

Aki ilyet állít, hogy az Androméda galaxis közeledik a Tejúthoz, az inkább használja a fejét faltörő kosnak, mert másra úgyse jó...

2021. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A konteók tényleg hülyeségek, viszont az Androméda valóban közeledik.

Úgy 2.5 milliárd év múlva ér ide.

A világban léteznek egymás felé közeledő galaxisok, nem is kevés.

2021. jan. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!