Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Számvitel tanuláshoz tudnátok...

Számvitel tanuláshoz tudnátok ajánlani motiváló filmeket, dokumentumfilmeket, esetleg könyveket?

Figyelt kérdés
Tőzsdézéssel, közgazdaságtannal, matematikával, fizikával, stb-vel kapcsolatban rengeteg remek filmet lehet találni. Olyat azonban még nem láttam, ami számvitellel foglalkozna.

2016. jan. 7. 13:16
 1/2 Whispering Tree válasza:

Szia!



Arra gondoltál, hogy ez nem véletlen?


Hogy senki nem vállalja a felelősséget azért, ha egy könyvelős YouTube csatorna nézése közben valakit megöl az unalom? :)


Számvitel tanuláshoz egyedüli motiváció a magánóra vagy korrepetálás szerintem....

2016. jan. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azért szerintem kéne lennie párnak mindenképp. Például az Enron botrányról simán lehetne csinálni izgalmasabbat is, lehet van is, csak eddig nem találtam.


Persze abban is van valami amit te mondasz, sajnos. :D

2016. jan. 10. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!