Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Léteznek szellemek? O_o

Léteznek szellemek? O_o

Figyelt kérdés

egy pár hete a barátaimmal szellem videókat néztünk azóta ezen a kérdésen rágódok:S

Segitsetek!!!


2010. márc. 26. 14:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

elég ijesztő..Tényleg igaz?

Bár én elhiszem, nekem is volt néhány érdekes tapasztalatom.Csak valahogy mindig keresem a kézzel fogható magyarázatot.

2010. márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
70%
Szellem helyett inkább parajelenség szót használok. Bizony léteznek olyan dolgok, amiket nem ismerünk. De ettől még léteznek. Nem kell félni, inkább olvass a pszí-kutatásról, vagy pszichokinézisről.
2010. márc. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
A tudomány kategóriában nem.
2010. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

köszi!!!

nem baj ha mondtok sztorikat engem érdekelnek az ilyesmik velem is történt már 1-2 dolog...O_o

2010. márc. 26. 18:20
 15/24 anonim ***** válasza:
72%

Vannak.Egy történet:Egyik éjjel álmatlanul feküdtem az ágyban és egyszercsak láttam,hogy egy testes,egyenruhás férfi lebeg kersztül a szobán.Igencsak meglepődtem.Később érdeklődtem a szomszédoknál,hogy ki lakott előttünk a lakásunkban.Kiderült,hogy lakott ott egy vasutas.A szomszéd leírása alapján pont úgy nézett ki,mint a szellem,aki átlebegett a szobán.A vasutas itt halt meg,a lakásban.

Akinek már volr testenkívüli vagy halálközeli élménye az szerintem nem kételkedhet a szellemek létében.

2010. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
húúú ez ijesztőő:S
2010. márc. 26. 19:41
 17/24 anonim ***** válasza:
54%

Hm hol is kezdjem. Talán ott, hogy velem kiskorom óta fura dolgok történnek, olyanokat látok amiket mások nem, és olyanokat hallok amiket rajtam kívül senki.

Még mikor egészen kicsi voltam, na jó annyira nem, talán 7-8 éves, kertes házban laktunk. Szép nagy ház volt, de ez lényegtelen :) Ha beléptünk a bejárati ajtón, egy folyosóra értünk aminek a végén volt a nappali, mellette mindkét oldalon szobák.

Én a nappaliban ültem a kinyitható kanapén, ami franciaággyá volt alakítva, nem volt alja hanem 4 lábon állt. Azt hiszem tv-t néztem vagy vártam anyát, már nem emlékszem pontosan, a lábamat meg lelógattam az ágyról. Egyszercsak éreztem hogy egy kéz kulcsolódik a bokámra és erősen megszorítja. Le akart rántani az ágyról. Annyira megijedtem hogy még sírni is elfelejtettem egy percig. Üvöltve rohantam a másik szobába, de gondolhatjátok senki nem hitt nekem:S

Azóta soha de soha nem lógatom le a lábamat semmilyen ágyról, még a sajátomról sem!

És ez csak egy történet a számtalan közül!

2010. márc. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
46%
én is mai napig rettegek attól,hogy valami megfogja a lábamat..érdekes,én sem merem lóbálni a lábam,ha olyan ágy van..pedig 24 vagyok,és volt már szellemélményünk,pl átsétáló ködfolt a szobán,és nem csak én láttam,nem voltam egyedül..láttunk narancsgömböket is lassan repülve elkanyarodni,azt inkább ufónak mondanám,de azt is négyen láttuk,és a távolból is felkiáltott valaki,hogy az mi a f*sz?!Szóval nem lehetünk hülyék,ha mások is látják..
2010. márc. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem léteznek. Nem bántanak csak itt vannak. az egyik ismerősöm lát szellemek esküszöm. mikor bement az anyukája munkahelyére akkor kérdezte az anyja: Mért ilyen kényelmetlen ez a szék?

Erre a gyerek válaszol mert ott ül 1 bácsi. senki sem látta de ő sok ilyet lát .O_o


mikor 1 szer a szobájában mindenhol leomlott a vakolat csak az ágya felett nem.

2010. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
46%

Az előző vagyok aki írta ezt a szellem látó gyereket.

Velem is történt ilyen story. Mikor az uncsitesómmal hazaértünk. ott volt én anyum meg az uncsim. csináltuk a palacsintát és hirtelen MAGÁTOL BEKAPCSOLT A magnó.

Én elkezdtem röhögni mert senki sem állt ott a közelébe.

Később visszamentünk a konyhába és az az izzó ami 1 hete kiégett bekapcsolt magátol. Előtte meg a tv sem volt jó. aztán hangokat hallotunk :S . szóval valószínű hogy vannak szellemek.

2010. márc. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!