Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Léteznek szellemek a youtube-o...

Léteznek szellemek a youtube-on látható videók valódiak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 14:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
szellemek akár létezhetnek is, de hogy az ilyen videók nem valódiak, az tuti
2009. márc. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Ez hol van?

Mert én még nem láttam, vagy a tube-t gondolod?

Egy része direkt felvétel, egy része kamu, egy része összevágott.

2009. márc. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

léteznek szellemek, szerintem. nem egyszer érzékeltem is már a jelenlétüket.

persze van aki nem hisz bennük, van aki hisz. én azok közé tartozok, akik hisznek.


a youtube-n található szellemes videók természetesen hamisítványok.

mint ahogy az is, hogy a filmekben hallani és látni lehet a szellemeket.

ugyanis csak úgy nem fogod hallani őket. Kitartó munkával eredményes kísérleteket lehet tenni úgy, hogy ha érzed, hogy ott egy szellem, [bekészíted a felvevős magnódat] kérdezgeted, hagyod, hogy válaszoljon [ezt felveszed a magnóval]... és visszahallgatod. [ugyanis olyan hullámokat bocsátanak ki magukból amiket ily módon tudsz meghallani.]


Látni pedig nem rendes ember formájába látod őket, vagyis nem feltétlen. [én eddig egyszer találkoztam csak ilyennel.] általában egy kis fénycsóva formájában jelennek meg. de van mikor az sincs.

úgy érzed, hogy hideg van, mikor előtte még meleged volt? hideg fuvallatokat érzel [akár kezeden, akár a lábadon?] fura dolgokra gondolsz, és fura dolgok jelennek meg a szemed előtt? akkor szellemmel van dolgod...

2009. márc. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Yuotubos felbontásban bármi lehet.Szellemek meg léteznek.
2009. márc. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Én megnéztem már egy pár felvételt a youtube-on van amelyik valószinünek látszik és van amelyik nem ,ha jobban megnézi az ember felfedezheti a csalást a szellem képeken vagy videókon de akár az ufókon is.Amúgy én hiszek bennük szerintem vannak és biztos volt már minden ember életében olyan dolog amit nem tudott megmagyarázni csak vannak akik nem figyelnek fel rá.
2009. márc. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Aki tud videót szerkeszteni, az tud ilyen felvételeket kreálni. Akár léteznek, akár nem, ezeknek a videóknak a hamissága szerintem 100%.
2009. márc. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Nem is kell annyira érteni egy videoszerkesztő programhoz, és bármi megcsinálható persze.

Ellenben a youtube egy nagyon jó lehetőség szerintem, most szellemek ide vagy oda. Ja meg a hülyeség is ide vagy oda.

2009. márc. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szerintem,léteznek és a You Tobe-n is valódiak,persze nem mindegyik,de vannak köztük pl:a Japán ghost videókat nézzétek meg!
2009. márc. 2. 13:44
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, mi a bizonyíték arra, hogy valódiak? (persze aki kételkedik ezek valódiságában, azt lepontoztad, pedig technikailag tényleg megoldható ilyenek kreálása és az emberek beetetése)
2009. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
58%
Szellemek nem léteznek.
2009. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!