Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Léteznek szellemek? O_o

Léteznek szellemek? O_o

Figyelt kérdés

egy pár hete a barátaimmal szellem videókat néztünk azóta ezen a kérdésen rágódok:S

Segitsetek!!!


2010. márc. 26. 14:20
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Én hiszem, hogy léteznek szellemek, aőt nekem ne mondja senki, hogy ebben a nagy univerzumban csak a Földön van élet... ugyan...

Nekem is vannak szellemekkel kapcsolatos élményeim, kiskoromból és mostanában is.

Emeletes házunk van csak anyu és én voltunk otthon. Én lementem zuhanyozni, anyu fent számítógépezett. Szóltam, hogy hozzon már be egy törölközőt, mert elfelejtettem... Erre én hallottam, hogy azt mondta valaki, hogy jó. Pár perc múlva, amikor befejeztem, hallottam, hogy valaki kinyitotta a szekrényt (nem lehet könnyen kinyitni, tehát kell hozzá fizikai erő, tehát még véletlenül sem huzat vagy valami ilyesmi nyitotta ki...) arra gondoltam á épp jókor. erre eltelik néhány perc... sehol semmi.. gondoltam kinézek. felcsuktam a villanyt és az a szekrényajtó amiben a törölközőket tartjuk, ki volt nyitva. Ekkor még mindig nem esett le, csak furcsának találtam, hogy kinyitotta a szekrényt de mégsem hozott törölközőt... aztán felmentem és kiderült, hogy anyu még csak nem is hallotta, hogy szóltam neki és hogy ő egész végig fent volt a szobában... Ez olyan érdekes volt. mindenesetre megköszöntem a szellem szándékát:)

2010. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

(előző író) kiskoromban sokszor láttam olyan dolgokat, amik valójában nem is voltak ott (anyuék szerint) De most egy másik példát szeretnék elmondani, amit anya mesélt nekem.

Anyu éppen velem volt terhes, amikor dédit ápolta. (már nem volt túl sok neki hátra) Egy nap egyszer azt mondta anyunak. "Éva, kopognak, nem hallod? Nyisd ki az ajtót!" Anyu mondta, hogy "De mama, nem kopog senki." dédi erre: "De-de kopognak nyisd ki az ajtót, ne várakoztasd meg őket!" Anyu mit tehetett mást odament és kinyitotta az ajtót. Ő nem látott ott senkit, de arra lett figyelmes, hogy dédi hellyel kínál valakiket és beszélget velük. (Anya csak azt hallotta, amit dédi mondott.) Elvileg dédi valamilyen rég elhunyt rokonaival beszélgetett. Anyu egészen meg volt rémülve...

Kár hogy 92 augusztusának végén meghalt... együtt ünnepelhettük volna pedig a szülinapunkat, mert pont ugyan azon a napon születtünk..

2010. máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
36%
ha valami a lábad szorította volna és húzott volna le akkor nem tudtál volna elfutni te hülyegyerek, ha meg valaki hangokat hall az általában nem szellemre vezethető vissza...
2010. máj. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 kicsigman ***** válasza:
Az előttem íróval egyetértek bár finomabban is fogalmazhatott volna nekem is sokszor van olyan hogy késő este olyan hangokat hallok vagy olyan dolgokat látok amit senki más de ez csak azért van mert már félig alszok csak nem tudok róla. Ilyenkor mindent látok ami körülöttem van az nem álom csak plusz dolgok is jönnek hozzá beszéd ember bármi csak onnan tudod hogy álom hogy ilyen nem létezik amúgy nagyon valósághű mert az ember néha mozogni is tud ilyenkor.
2010. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!