Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Kitöltöttem a Mensa HungarIQa...

Kitöltöttem a Mensa HungarIQa online próbatesztjét,14 éves vagyok, de 17-et írtam. Számít?

Figyelt kérdés
Először 14-et írtam, de azt írta, várnom kell még 3 évet. Ehhez nem volt kedvem, úgyhogy beírtam 17-et. Hibátlan lett, és mivel az eredmény így a teszt mérési határa fölé esik csak annyit tudtak írni, 125 felett van és az emberek 95%-ánál jobb lett. De így lehet, hogy még jobb? (troll válasz max. 10-ből 2 legyen, de az 1. kettő semmiképp légyszi!)

2016. jan. 10. 17:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Az idén voltam valós, fizetős, Mensa alapítványos tesztre romániában. Itt már 11 éves kortól lehet tesztelni, nekik más teszt van - rövidebb (15 perces húsz tesztábrával), 16 éves kortól a felnőtt teszt van használatban, ez 20 perces és 45 tesztábrát tartalmaz. Tehát, ha nincs nagy eltérés (talán van nagy eltérés?) a Mensa Romania és a Mensa HungarIQa tesztje közt, akkor az online tesztjeik közt sem lehet olyan nagy eltérés (persze erre semmi bizonyíték), ezért javaslom a romániai online teszt kiköltését is. Ha itt is maximumod lesz (126 ez esetben), akkor tényleg jó közelítéssel valósnak tekintheted az eredményt.

[link]

2016. jan. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, kitöltöttem azt is és elértem a maxot (Bár 10 s-nál kevesebbem maradt :) ).
2016. jan. 12. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!