Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ez most csak valami kamu,...

Ez most csak valami kamu, vagy tényleg lehet így is élni?

Figyelt kérdés

A cikk: [link]


Hogyan? A nyálát honnan pótolja? Miért nem szárad ki, hal éhez? Hogy mozog? Hogyan meditál több hónapon keresztül?


Megfigyelték és egy folyadék nélküli szobában volt 15 napig.


"So, on April 22, Mr Jani re-entered the hospital for 15 days of tests. They ended on Thursday afternoon with doctors admitting that they were baffled by what they had seen.

Presenting their preliminary findings, Dr Shah was joined by biologist Dr Ilavashagn, director of the Defence Institute of Physiology and Allied Sciences (DIPAS), a heavily-funded department of the Defence Research and Development Organisation.

The doctors announced that despite apparently living on thin air for two weeks, the holy man was more healthy than someone half his age."


Ezt hogy?


UI: Azt tudom, hogy a fényevők mind meghaltak.


2016. márc. 3. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem isteni csoda, akkor kamu...
2016. márc. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Folyadék nélkül kamu, kaja nélkül simán.
2016. márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az orrából kiálló miniatűr aranyműfogsornak köszönheti ezt az emberfeletti képességet.
2016. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
régi hoax, az a bizonyos kórház elég vallásos és nem engedték külföldi szakértőkkel megvizsgálni
2016. márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Annyira utálom, hogy ilyen naív vagyok.
2016. márc. 3. 18:59
 6/8 anonim ***** válasza:
LOL
2016. márc. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehetségesnek sok minden lehetséges, amire az ember lehetetlent kiált. Száz éve az Internet is lehetetlen volt, amin keresztül most okoskodunk, hogy mi "lehetetlen".

Én találkoztam olyan emberrel, aki 5 éve nem evett, de víz nélkül nem tudom, hogy lehet élni. Azt hiszem, a Guinness-rekordot egy koreai halász tartja, aki 120+ napig nem jutott vízhez (meg élelemhez) hajótörés miatt, és nem értette, miért nem hal meg.

2016. márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, persze, ez igaz. Bár a hajótöréses esetet nem lehet bizonyítani. Evés nélkül lehet élni, lásd infúzió, vagy hallottam olyan indiairól, aki valamiért nem tudott emészteni ezért rostos gyümölcsleven élt/él.
2016. márc. 4. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!