Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ennek a pszichológiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ennek a pszichológiai magyarázata?

Figyelt kérdés

Sokan szakítás után egy új kapcsolatba menekülnek, holott még az exüket szeretik.

Oké, biztos sokan írjátok, hogy félnek a magánytól stb stb stb..


Egyrészről megértem őket, de az érthetetlen, hogy ha az exüket szeretik, hogyan tudnak más ők szemébe őszintén belenézni? Én is próbáltam m,ár ismerkedni más fiúkkal szakítás után, de egyszerűen mindig az exem jutott eszembe, hogy vele milyen volt, egyfolytában összehasonlítottam az exemmel az új fiút.Tehát nekem nem megy, ha az exemet szeretem, kb más fiúra rá se tudok nézni.


Sajnos akutális a téma, 2 hete szakítottunk az exemmel, de ő már most más lánnyal találkozgat, és ez rosszul esik nekem.


Mi a véleményetek erről a viselkedésformáról? Nektek hogy esne? (jó, nyilván rosszul) Veletek vagy az exetekkel volt már hasonló?


Köszönöm a válaszokat :)


2014. dec. 18. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszeru

nem az exet szereti, hanem azt, hogy van valakije.... nem a Jozsi vagy a Mari hianyzik ilyenmor, hanem a kapcsolat puszta lete... hogy van akivel meg lehet osztani a dolgokat, van aki testileg vagy lelkileg kielegit...


vagy valami olyan hianyban szenvedett a kapcsolat alatt ami elnyom minden mast... pl nem volt, vagy rossz volt a szexualis eletuk, es mihelyst "szabad" lett, gyorsan keres valakit akivel dughat

2014. dec. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy komoly kapcsolatnak,mikor vége, az emberek lelkivilága ingatag.Hamarabb érzik azt,hogy szerelmesek lesznek valakibe,holott ez nem igaz és csak a későbbiekben jönnek erre rá. Lehet,hogy a Te exed találkozgat másokkal,de bene van,hogy csak azért teszi mert valami újat akar kapni mástól.Ebben az is benne van,hogy esetleg,amikor késő lesz,rá fog döbbeni,hogy Veled jobb volt és megpróbálja rendbe hozni csak akkor legyen eszed és küld el a francba.Gondolom ő szakított. Felva fejjel , valaki jobb Vár rád! :)
2014. dec. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!