Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A robotok fogják leváltani az...

A robotok fogják leváltani az emberiséget?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=-e9QzIkP5qI


https://www.youtube.com/watch?v=rVlhMGQgDkY


Nekem úgy tűnik, hogy őket nem köti a hús gyengesége és rohamtempóban fejlődnek!


2016. jún. 19. 12:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
71%
Reméljük.
2016. jún. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
2016. jún. 19. 12:28
 3/28 Gugu Gabor ***** válasza:
95%

Előbb utóbb lehetséges, de a rohamos fejlődésnek a másik oldala:Azzal ugye tisztában vagy hogy olyan mozgás formákat láttunk amit ha egy 1 éves gyerek nem tud megcsinálni akkor a szülők és az orvosok elkezdenek aggódni?

Attól tartok (vagy szerencsére) -ki honnan nézi- hogy a terminátor még messze van.

2016. jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

#3


10 éve hol voltak még ezek?

2016. jún. 19. 12:41
 5/28 anonim ***** válasza:
0%
nem fogják. hiányzik belőlük a kreativitás és a spontaneitás
2016. jún. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 aperitif ***** válasza:
100%
Vannak területek, ahol igen, más területeken pedig nem. Egy atomreaktorban például valószínű, hogy néhány éven belül csak robotok fognak dolgozni, de hogy egy fiatal pár a gyárban fog gyereket rendelni, ahelyett, hogy csinálnának egyet maguknak, azt nehezen tudom elképzelni.
2016. jún. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Miben?

Ha egyes munkákat hatékonyabban és gyorsabban végeznek el mint emberi munkások, ott értelemszerűen igen. Mindent ettől még nem válthatnak le.

2016. jún. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

"de hogy egy fiatal pár a gyárban fog gyereket rendelni, ahelyett, hogy csinálnának egyet maguknak, azt nehezen tudom elképzelni."


Akkor eléggé keveset tudsz a világról, mert már most nagy divat a mesterséges megtermékenyítés.

2016. jún. 19. 14:20
 9/28 A kérdező kommentje:

"Ha egyes munkákat hatékonyabban és gyorsabban végeznek el mint emberi munkások, ott értelemszerűen igen. Mindent ettől még nem válthatnak le."


És mondd csak, miért is nem?

2016. jún. 19. 14:20
 10/28 aperitif ***** válasza:
100%
A mesterséges megtermékenyítés nem azonos a gyárban összerakott robot megvásárlásával. De lehet, hogy tényleg keveset tudok a világról, ez esetben én kérek elnézést. Az biztos, hogy a húgom gyerekeiből egyelőre még nem potyognak ki a csavarok, pedig már több, mint tíz éve használatban vannak.
2016. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!