Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A világmindenség szabály...

A világmindenség szabály elfogadhato?

Figyelt kérdés

A világmindenség azzaz a világegyetemünk és a dimenzioknak van szerintem egyfajta "világegyetem szabálya" amelyet ahogy az ösrobbanástol jöt létre minden világegyetem és dimenzio nem tudjuk átlépni. Ezért sem lehetséges szerintem másik dimenzioba valo betekintés és átlépés (még ha be is tudjuk bizonyitani az LHC-vel hogy van több dimezio /mivel valoszinüleg van több dimenzio/) valamint az idöben valo oda-viszafele "utazás" igy számunkba csak elöre halad az idö vannak minden plack idönknek is paradoxunk de nem vagyunk képesek visza és elöre haladni az idöben mivel ezzel felboritanánk a világmindenség szabályát (algoritmusát)

megprobáltam közérthetöen leirni ,remélem sikerült.

Szerintetek elfogadhato ez a világmindenség szabály elmélet ?


2010. ápr. 21. 12:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Értelmetlen zagyvaság.
2010. ápr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok kötekedö lenni de ha már ilyen értelmesen irtál ide ,akkor kifejthetnéd bövvebben is hogy szerinted hol a hiba :)
2010. ápr. 21. 12:39
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Pedig az elsö válaszolónak tökéletesen igaza van.
2010. ápr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Attól tartok nem sikerült közérthetően leírnod:) Az alapján amit leírtál teljességgel elfogadhatatlan.
2010. ápr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vagy értelmetlen amit leírtál, vagy érthetetlenül fogalmaztál. Valószínűbb az első.
2010. ápr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mindegy , off kérdés nem várok már ide válaszokat (csak nem tudom törölni sajnos a kérdést) Ugy látszik nem siekrült megértenetek , nem fogalmaztam elég egyszerüen :/
2010. ápr. 21. 14:25
 7/14 anonim ***** válasza:
Azt is te írtad, hogy az árnyéknak mi köze van a relativitáselmélethez, mi?
2010. ápr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Még te húzod fel magad?? Alkalmazd az írásjeleket, tagold a mondatokat, fogalmazz világosan, használj szakkifejezéseket, ha nincs olyan szakkifejezés, ami illik arra a dologra, amit elképzeltél, akkor írd körül. És ha akkor sem értjük meg, amit brilliáns elméd át akar adni nekünk, akkor legyen, hülye vagyok, de így semmi jogod arra, hogy lenézz bárkit is, mert ennél egyszerűbben már nem tudsz fogalmazni. :S
2010. ápr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amit te világmindenség szabálynak hívsz az szerintem fizika törvényei néven ismertek:)
2010. ápr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést az dönti el, hogy a feltételezett dimenziók által kifeszített valószínűségi eseménytérre ha integráljuk a benne lévő elektronok Hamilton operátorait, és az így előálló függvényhalmazt mint állapotegyenletrendszert megoldjuk úgy, hogy az ősrobbanást tekintjük kezdetiérték mátrixnak, renormálás után véges értéket kapunk-e.
2010. ápr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!