Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A világmindenség szabály...

A világmindenség szabály elfogadhato?

Figyelt kérdés

A világmindenség azzaz a világegyetemünk és a dimenzioknak van szerintem egyfajta "világegyetem szabálya" amelyet ahogy az ösrobbanástol jöt létre minden világegyetem és dimenzio nem tudjuk átlépni. Ezért sem lehetséges szerintem másik dimenzioba valo betekintés és átlépés (még ha be is tudjuk bizonyitani az LHC-vel hogy van több dimezio /mivel valoszinüleg van több dimenzio/) valamint az idöben valo oda-viszafele "utazás" igy számunkba csak elöre halad az idö vannak minden plack idönknek is paradoxunk de nem vagyunk képesek visza és elöre haladni az idöben mivel ezzel felboritanánk a világmindenség szabályát (algoritmusát)

megprobáltam közérthetöen leirni ,remélem sikerült.

Szerintetek elfogadhato ez a világmindenség szabály elmélet ?


2010. ápr. 21. 12:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Irtam hogy off kérdés és nem várok ide választ de ugy nézz ki ez sem volt érthetö , akkor viszont én nem fogomnézni talán igy egyszerübb :) Sajnálom de nem tudom mit kellene körül irnom ha pár kifejezést nem sikerült megérteni ,egyszerübben és érthetöben már nemtudom leirni szoval sajnos ez van...
2010. ápr. 21. 15:40
 12/14 A kérdező kommentje:
utolsonak : Köszönöm a választ ! De én nem erre voltam kiváncsi mert nem a rekonsruácio érdekel (azzal foglalkozik most az LHC részecskeütköztetö projektje) Hanem maga az "átléphetettlenségi" törvény amit a világegyetem algoritmusszerü proaktív szabályai hoztak.
2010. ápr. 21. 15:46
 13/14 anonim ***** válasza:

Baromira elegem van már ebből

Nézzetek már magatokba

Akárhova belépek( egy kérdéshéz) rögtön olyanokat írnak h nem tudsz fogalmazni, tele van helyesírási hibával balblabla

kit izgat? aki nem érti az nem ír ennyi

az meg hogy tényleg értelmetlen kit izgat?

Én sem azért írok, mert értem a kérdését, hanem mert felháborít, hogy az emberek jómodjukba csak mást egy vadidegent tudnak pesztrálni

2010. ápr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

De ha nem képes egy értelmes magyar mondatot leírni, akkor simogassam meg a fejét?


"Ezért sem lehetséges szerintem másik dimenzioba valo betekintés és átlépés (még ha be is tudjuk bizonyitani az LHC-vel hogy van több dimezio /mivel valoszinüleg van több dimenzio/) valamint az idöben valo oda-viszafele "utazás" igy számunkba csak elöre halad az idö vannak minden plack idönknek is paradoxunk de nem vagyunk képesek visza és elöre haladni az idöben mivel ezzel felboritanánk a világmindenség szabályát (algoritmusát)"


Ennek semmi értelme.



Egyébként amit te próbálsz megfogalmazni, az valahol a kozmikus cenzúra elmélet lehet, de így leírva inkább a fizikai törvények jellemzéseként hat.

2010. ápr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!