Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerinted melyik verzió az...

Szerinted melyik verzió az igaz a Föld létrejöttéről? Az hogy Isten teremtette, vagy évezredek során apró kis kövekből, meteoritekből jött létre? Esetleg más?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 14:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

szerintem mindkettő..ha Istent nem személynek vesszük,hanem életenergiának,ami szabályozza most pl a növények virágzását,az állatok fejlődésétől fogva minden változást,akkor Isten "küldhette" azokat a meteorokat is..semmi sincs véletlenül..de ez az én álláspontom..

Nekem az a bizonyíték Isten létére,hogy létezünk,léteznek bolygók,amik meghatározott útvonalon járnak,stb..a tények mögött ott a misztikusság..miért,hogyan kerültünk ide,hogy jött össze az a sok tényező,amitől testben élő lények lettünk,s legfőképp hogy alakulhatott ki,hogy értelmünk van,ha az eddig látott bolygókon semmi hasonló nincs,legalább is nem tudunk róla..nagyon kicsi esély van rá,hogy egy bolygón élet alakuljon ki,mi mégis itt vagyunk,mi másnak lenne ez köszönhető,mint egy magas intelligenciájú láthatatlan,megfoghatatlan energiának?Az élet,mintha maga Isten lenne..

2010. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!