Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Volt e az embernek előző...

Volt e az embernek előző élete? Vagy ez csak kamu? Ha volt akkor hogyan tudom meg, hogy ki/mi voltam? Lehet e tudományosan bizonyítani?

Figyelt kérdés

Sajnos erről a témáról nem sokat tudok de majd utána fogok olvasni.

Valamikor olvastam ha a gyerek valamit nagyon nem szeret (szorong)

pl: a világ háború akkor lehet az volt előző életébe.

Amikor ezt olvastam akkor még nem nagyon érdekelt de most már egyre jobban érdekel ez a téma.

Ha valaki ért ehhez és leírja nekem privátba azt nagyon megköszönném!

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

(nem tudom hogy ez számít e de leírom mert lehet hogy ez fontos hány éves vagyok >>14<<).


2016. okt. 2. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Kamu.
2016. okt. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Crisopher ***** válasza:
79%
A kérdés tudományos szempontból nem vizsgálható, és nem is megválaszolható. Erre a kérdésre igazából egyetlen tudományosan elfogadható választ lehet adni: nem tudjuk. Minden egyéb csak találgatás és spekuláció.
2016. okt. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wadmalac ***** válasza:
36%

Sajnos tényleg nem lehet egyelőre tudományosan állást foglalni (pontosabban de, azzal, hogy nincs semmi valódi bizonyíték a reinkarnáció mellett).

Az a helyzet, mint sok más, emberi képességekkel kapcsolatos tudományos vizsgálattal, hogy klasszisokkal könnyebb csalni, mint tudományos hitelességgel ellenőrizni.

2016. okt. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%

Nagyon jó eséllyel kamu.

Csak arra gondolj, hogy az emberiség robbanásszerűen szaporodik. Ezért aztán az emberek nagy részének MINDENKÉPPEN ez az első, vagy legfeljebb második élete.

De ha elmész valahova ezt kideríteni, ott ilyen nincs. Ott mindenképpen híres fáraó, nagy hadvezér, híres kurtizán voltál.

Na, ilyen nincs.


Másrészt, ha ez létezne, akkor néhány ember már olyan fejlettségben élne, hogy nem létezne számára probléma, és sok, rendkívül okos és tapasztalt ember is lenne.

Na, ilyenek sincsenek sehol.

2016. okt. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!