Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ennek a szélsőséges időjárásna...

Ennek a szélsőséges időjárásnak már köze lehet a globális felmelegedéshez?

Figyelt kérdés
de nem csak nálunk van, hiszen múlt héten is hallottam, hogy Franciaországban is havazott
2010. máj. 16. 16:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Spanyolországban havazott.

Egyébként köze lehet, de nem feltétlenül.

2010. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
osztálykirándulás időszaka van:d szval ilyenkor mindig ilyen az idő
2010. máj. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mintha a kettő között olyan nagy lenne az összefüggés. :D
2010. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi. Eddig is voltak ilyenek, meg 100 éve is csak akkor nem volt aki tudósítson és beszámoljon róla, nem volt internet stb.. az emberek nem láttak a falujukon kívül
2010. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
De viszont még hozzátenném, mielőtt pár okos itt elkezdené, hogy az izlandi vulkánnak meg aztán végképp SEMMI köze hozzá, egy délről érkezett mediterrán ciklon okozza.
2010. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Gondolom úgy érted, hogy a mostani heves esőzéseket okozza egy mediterrán ciklon.

Hozzá kell tenni, mert még egyesek azt hiszik, hogy az izlandi vulkánkitörésre mondod.

2010. máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nem a vulkánt mondom
2010. máj. 16. 16:50
 8/18 anonim ***** válasza:

Igen úgy értettem, kösz :)

Tudom kedves kérdező hogy te nem a vulkánt mondod, de sokan azt hiszik hogy amiatt van.

2010. máj. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szakmabeli vagyok, úgyhogy bocs, lehet kukacoskodásnak tűnik, de globális felmelegedés NINCS, nem létezik, globális klímaváltozás van. A mostani időjárásnak a globális klímaváltozáshoz nem lehet, hanem biztos, hogy köze van. Már eleve a kérdés kicsit furcsa, olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy "ha vettem a boltban tésztát, és túlsóztam, annak van köze ahhoz, hogy egy süti rosszul sikerült belőle?" persze
2010. máj. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
16:59 köszi a választ de nem vagyok hozzáértő és ugye ezért tettem föl a kérdést, szóval a példád nem igaz rám, hiszen én csak feltételeztem, hogy köze van az időjáráshoz a globális...
2010. máj. 16. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!