Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Kent Hovind hogy nyerhetett...

Kent Hovind hogy nyerhetett vitákat bárki ellen is?

Figyelt kérdés
Nagyon büszkén veri a mellét minden videójában, hogy mennyi nyilvános vitában győzött le mindenféle tudományos végzettségű embereket, de elnézve a videóit egyetlen érvet nem láttam tőle, ami ne lenne már középiskolai természettudományos ismeretek szintjén is ostobaság. Mégis hogy maradhat egy ilyen természettudományos analfabétával szemben alul bárki is?

2017. máj. 30. 08:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, a retorikai képesség és az igazságbeszéd nem feltétlen esik egybe, lásd csak pl a politikusokat.


Továbbá, mikor is nyert? Nem láttam még olyant, (pedig sokat megnéztem), ahol valahogy is értékelték volna ilyen szinten, így max egyének szintjén állíthat valaki ilyet.


Na jó, volt egy olyan, aminek csak az elejébe néztem bele: az erősen kopaszodó ellenfele monoton, unalmas szöveget olvasott fel a jegyzeteiből. De ott is csupán retorikailag tudott "nyerni." (Mert sztem ott sem volt értékelés).


Mások pl. az Iˇ2 viták, ott előtte és utána is kikérik a nézőközönség véleményét, és a legtöbb (pozitív) változást előidéző félt hirdetik ki győztesnek, (Hovindot még nem láttam ilyenekben) pl:

[link]

2017. máj. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ááá, ezt kerestem:

[link]

:) :) :)

2017. máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!