Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért lapos a Föld?

Miért lapos a Föld?

Figyelt kérdés
Tisztázzunk a kérdés előtt valamit, én nem hiszem azt hogy a Föld lapos, de kíváncsi vagyok milyen érvek vannak a mellett, hogy a Földünk lapos.

2017. aug. 4. 22:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A Föld a Gondviselés szándéka szerint lapos, mely Gondviselés kiterjed a kartográfusokra is, hogy tudjanak tökéletes térképeket rajzolni. De ők nem érdemlik meg ezt a nagy jóságot, mert mégsem ezt teszik. Nem rajzolnak a Föld felszínéről tökéletes sík térképet! Biztos szabadkőművesek, vagy illuminátusok.
2017. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Személyes kedvencem: s syneked sem görbére csinálják, hanem egyenesre, ergo a föld sem gömbölyű, hanem lapos. Szakadok a röhögéstől, ahogy leírom:DD
2017. aug. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
síneket
2017. aug. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A #7-hez találtam magyar nyelvű "leírást".


[link]


Aszongya:

"a repülőgép kapitány szemmagasságát 0 méterre állítottam be mert itt az ember magassága a fülkében nem lényeges"


Tehát tök mindegy, hogy a repülőgép a földön van, vagy 10000 m magasságban, pilóta szemmagassága 0 m. Értitek?

2017. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém elmebajos, érdemes megnézni a honlapját, amin több video van, ahol győzködi a nézőt efféle hülyeségekkel.
2017. aug. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom: hibás érvek szólnak mellette.
2017. aug. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2017. aug. 13. 10:38
 18/18 Fingkirály ***** válasza:
8-as válaszadó: meg fogsz lepődni, de a Coriolis-erő miatt a labda VALÓBAN parabolapályát ír le, amikor "függőlegesen" feldobod. Csak éppen a Föld annyira k**va nagy, hogy szinte mérhetetlenül elhanyagolható mértékű az eltérés.
2018. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!