Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerinted mi pusztítaná ki az...

Szerinted mi pusztítaná ki az emberi civilizációt a legnagyobb valószínűséggel?

Figyelt kérdés

Az én sorrendem:


1-Aszteroida

2-háború

3-túlnépesedés (következményei)

4-vírus


2010. máj. 30. 12:28
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

kifelejtettem... És szerinted mikor?

(ne irogassatok 2012-t, valami alapja legyen...)

2010. máj. 30. 12:30
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
elfogy a téliszalámi...:D
2010. máj. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
87%

Az ember maga pusztítja el az emberiséget.

Vagyis inkább a földet.

Már mennyi kárt tettünk.

Szégyen.

2010. máj. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Egyetértek.
2010. máj. 30. 12:39
 5/22 anonim ***** válasza:
Én a háborúra szavazok. Főleg ha jön egy jelentős válság. De a háború következménye lehet, egy virus is a kedves naghatalmak biológiai fegyvereitől. Állítólag 2030-ban becsapódik egy meteor a földbe, amin már elég sokat aggódtak, de addigra úgyis mindegy.
2010. máj. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Azon a véleményen vagyok, hogy mire észbekapunk késő lesz. Persze ezt szerintem nem a mostani generáció fogja megszívni...
2010. máj. 30. 12:41
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a civilizáció saját magát pusztítja.Lehet,hogy valahogy kihúzzuk még pár száz évig a tudósoknak köszönhetően,de rohamosan közeledünk a saját végünk felé.
2010. máj. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%

Háború. Ez fogja kipusztítani az emberi fajt.

Globalizmus/Liberalizmus. Ez fogja kipusztítani az embert az emberből.

2010. máj. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
szerintem a sok okos elkezd majd háborúzni,addigra nem atom hanem hidrogénbomba lesz,le akarják hirosimát megint játszani de nagbyobb lesz az a bomba mint kéne és....
2010. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

Csak az aszteroida. Az csak emberi egoizmus ugyanis, hogy az ember nem a természet része, attől külön/fölöt áll stb. Frászt. Része, és ugyan úgy vonatkoznak rá az ököológia stb törvényszerűségek.

A túlnépesedés nem pusztít ki egy fajt, létező stratégia, hogy megnöveljük az egyedszámot, egy csomó kinyiffan, a kevés erős meg újra kezd szaporodni, lásd sáskák is léteznek.

A háború mégkevésbé pusztító, kis területre koncentrálódik. Ráadásul alapvető cél, hogy minnél kevesebb veszteség árán nyerjenek, technológiai fejlődést eredményez stb.

A vírus ellen meg ott az evolúció. Az ilyen biofegyver meg hasonlókat meg felejtsük el, valami attól válik biofegyverré, hogy A, van ellene ellenszer , B, irányítható és nem kezd 10 perc múlva mutálódni, hogy sz@rt se érjen ellen az oltóanyagom.

2010. máj. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!