Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerinted mi pusztítaná ki az...

Szerinted mi pusztítaná ki az emberi civilizációt a legnagyobb valószínűséggel?

Figyelt kérdés

Az én sorrendem:


1-Aszteroida

2-háború

3-túlnépesedés (következményei)

4-vírus


2010. máj. 30. 12:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bőven elég lenne, ha elfogynának a fosszilis energiahordozók, vagy elszennyeződnének/elfogynának az ivóvízkészletek. Állítólag ez utóbbi még valószínűbb, mint az első.


Az ún. civilizált ember a természeti környezetben baromi életképtelen, mert se ereje, se ellenállóképessége, se tudása nincs. A jogait rohadtul ismeri, és eligazodik a sárga csekkek világában, de a jogok mit sem érnek egy falka éhes farkassal szemben, a pénzt meg nem lehet megenni. Tehát ránk az igazi csapást a technikai civilizációnk valamiféle megroggyanása jelentené szerintem.

2010. máj. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:

Háború.


A vallások miatt.

2010. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem kell elpusztítani, megteszi ő azt saját maga. Gyakorlatilag holnap le kéne állni az energiazabálással, hogy egyáltalán legyen jövőnk. Hihetetlen, hogy minket hívnak civilizációnak....
2010. máj. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
50%
Ha Chuck Norrist valaki feldühítené...
2010. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
leginkább az ember legalapvetőbb szükségletének hiánya: oxigén
2010. máj. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

A 2-es az benne van a 3-asban. Mert a háború túlnépesedés következménye. Valamennyire a 4-es is benne van a 3-asban.


A 2-est azt már a 4-essel is lehet csinálni.

Minél jobban érvényesül a 4-es és a 2-es a hármas annál kevésbé. De a 3-as nélkül nincs a 2-es és a 4-es.


Az 1-essel viszon mindegyik oszható ezért szerintem az 1-es lesz. Bár nem tudom, hogy most az égitestre gondoltál vagy valamire aminek Aszteroida a neve. Csak mert nagybetűvel van írva.

2010. máj. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Vagy ha valakinek elszáll az agya él felrobbant pár kobaltbombát. Onnantól b@szhatjuk a mi kis Földünket.
2010. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Véletlenül írtam nagybetűvel. Amúgy egy aszteroida igenis valós eséllyel eltalálhatja a földet, 20 éven belül kb 3 nagyobb haladt el a Föld-Hold pályán belül.
2010. máj. 30. 16:06
 19/22 anonim ***** válasza:
50%
Igazából egy háború meg is mentheti a későbbiekben a földet pont a túlnépesedéstől.De ha ezt a 4-et nézzük talán aszteroida lenne a legvalószínűbb, bár én másba gondolkodnék inkább.
2010. máj. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
mibe?
2010. máj. 30. 18:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!