Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tudtok olyan anyagot mondjuk...

Tudtok olyan anyagot mondjuk amit oda dobok a falra és ottmarad, de egy könnyű mozdulattal utána le is szedhető?

Figyelt kérdés
Egy ilyen anyagot keresek. Nem muszáj az anyag nevét leírni akár az is jó ha tudtok egy ilyen terméket. Én az "antigravitációs", plafonmászó távirányítós autóra gondoltam. Sajnos ennek a kerekeinek a ragadási elvét nem pontosan ismerem. Köszönöm aki időt szán a kérdésemre.

2017. okt. 28. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
többnapos zokni, gekkó, borsófőzelék
2017. okt. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A borsófőzelék mikor jön le. Oda dobtam és várom, hogy leessen.
2017. okt. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd meg a 3M képviseletét (3m.hu), biztosan fognak segíteni. (Nem biztos, hogy olcsó lesz.)
2017. okt. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A plafonmászó autó (se más) nem antigravitációs. Megfelelő felületű gumi azonban szóba jöhet. Ami kis tapadókorongok rendszere, erősen a felülethez nyomódik és a vákuumhatás nem engedi leesni. Annak a plafonnak illik tükörsimának lennie, különben nem működik.
2017. okt. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az "antigravitációs" autó megnevezést én sem gondoltam komolyan csak így hirdetik ezt a terméket. Ezen a gumin még gondolkozok csak nekem sajna tényleg olyan kéne ami mondjuk egy fatörzshöz is ragad dobás hatására. Nagyon megköszönöm ha még valaki gondolkozna ezen a valamin.
2017. okt. 29. 12:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Gyurma nem jó?
2017. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jó lenne amennyiben lehet vásárolni vagy készíteni ilyen gyurmát. Köszi a választ.
2017. okt. 29. 19:32
 8/11 anonim ***** válasza:

Most eszembe jutott a 80-as évekből egy játék, a Magic Octopus. Rákerestem, még mindig ismert. (Kínában, hol másutt.) [link]

Ezt üvegre (ablakra) ajánlják, de a miénk falon is jól mászott.

2017. okt. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bármelyik írószerboltban vehetsz kb. 300 forintért kábé fél kiló gyurmát. Tartsd melegen a készre gyúrt "töltényt", úgy jobban tapad/lapul.
2017. okt. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2017. okt. 30. 08:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!