Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Aki teljesen rá tud hangolódni...

Aki teljesen rá tud hangolódni egy másik ember érzéseire, nézőpontjára az gondolatolvasó?

Figyelt kérdés
Egyszerre szólalnak meg és mondanak ki dolgokat tökéletes pontossággal. Aki bárkire rá tud így hangolódni az mit érhet el az életben?

2017. dec. 27. 14:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mint mondtam, kérdező: ha MINDENKÉPPEN ezotériás választ szeretnél, akkor miért nem mész oda?

Tudományos oldalon ilyenkor rögzítik, hogy mennyi találgatásból mennyi gondolatot lestél el, és közben filmezik is a gesztusokat, meg azt, hogy pontosan hova nézel közben.

Ja, és nem maradhat el az ellenpróba: 10 cm-re egymástól, de átlátszatlan fal választ el titeket. Szerinted így mennyi gondolatot találnál el?

Segítek: egyet sem.


Hasonló a dolog, mint ha megállsz valaki mellett álmában: ilyenkor felébredhet.

De ha bármilyen vékony fal van köztetek, akkor már nem.

2017. dec. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem várok ezotériás választ. Azt hittem a tudomány jártas ezen a területen. Tévedtem.
2017. dec. 28. 15:26
 13/16 anonim ***** válasza:

Tényleg tévedtél?

Miután megkaptad a normális választ, és még útmutatást is, hogy merre keress, ha jobban érdekel?

Tudod, nem mindig vannak 2 szavas, hülyéknek is azonnal érthető válaszok mindenre. Ezért tudomány, és ezért nem mese.


Megnézted a tükörneuronokat?

Ha igen, és mindent értesz már róluk - és még minden mást is megnéztél, amiről beszéltünk - na, akkor már nem fogsz ilyen butaságokat mondani, hogy a tudomány ezt nem tudja.

2017. dec. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Jólvan. Nem kell rögtön begurulni.
2017. dec. 29. 08:26
 15/16 dq ***** válasza:

Vassy János fizikus, telepátiakutató ír nagyon hasonlóról a könyvében:

[link]


Végig azt hangsúlyozza, hogy a telepátiát nagyon nehéz kutatni, mert a legkisebb fizikai kapcsolat is rengeteg információárammal jár.


Vagy egy másik forrás: [link]

Itt elindulsz, és követed a linkeket.


Nem tudom mit szeretnél ezzel az eléréssel. Mi a kéedés egyáltalán. Nyilván egyesek könnyebben manipulálnak másokat mint mások. De te is tudod magad edzeni manipulálásból, ha szeretnéd.

2017. dec. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Csak érdekelt. Köszönöm a választ. (Nyugi nem akarok manipulálni)
2017. dec. 30. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!