Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha a globális felmelegedés...

Ha a globális felmelegedés nagyját az ember okozza, mit tehetünk ellene?

Figyelt kérdés

Mert szerintem semmit.


7 milliárd ember sok, mind lélegzik, a háziállataik és a haszonállataik is.

Az épületeket fűtik. Ha gázzal, szén-dioxid és vízgőz keletkezik (2 üvegházhatású), ha fával, akkor egészségtelen égéstermékek. Jó, korszerű tüzelőberendezések, száraz faanyag, fapellet stb... De ez nem teljes megoldás és nem eléggé elterjedt.

A közlekedés: teherautók, buszok, autók.

Villamos energia. A megújulók még gyermekcipőben járnak. Németországban most romboltak templomot barnaszénbánya nyitása okán. Ennyit a megújulókról.

A villamosenergia-fogyasztást szerintem közel lehetetlen csökkenteni, ahhoz a szerverpakok lekapcsolása és ezredannyi számítógép kellene szerintem.

Magánlakásokban is: ne világítsanak, ne fűtsenek, ne főzzenek?


2018. márc. 14. 21:12
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Higgy benne.


Én a háborúban hiszek.

Meg az emberi jellem hibáiban.

2018. márc. 16. 11:21
 32/34 anonim ***** válasza:
46%

Ha ennyire ezós vagy minek írsz ki kérdést a tudomány kategóriába?

Aki szarik a tényekre és hisz abban amibe akar, az nem ide való.

2018. márc. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
45%

A tudomány az így működik. Ha valaki téved azt el kell viselje, és mi helyesebben én ezt számokkal is alá tudtam támasztani, te az állításaidat nem, csak mondogatod a nyilvánvalóan téves dolgokat.

Hinni pedig a templomban kell, most az van, hogy elfogadod, hogy neked nincs igazad.

2018. márc. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Persze, ahogy az ember békés faj meg ahogy elnyeli majd Európa, hogy többmillió klímamenekült jön.

Meg ahogy az emberi faj arról híres, hogy szereti egymást, békés, a közösségi érdekét a saját elé helyezi, sohasem ügyeskedik, sohasem nyerészkedik, sohasem lop vagy csen el semmit.

2018. márc. 16. 22:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!