Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen érzés flakkát használni?

Milyen érzés flakkát használni?

Figyelt kérdés
Nyugi,csak egy drogrol valo fogalmazashoz kell. Olyan velemeny lenne jo,aki hasznalta,
2019. jan. 20. 02:24
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

[link]


Viszonylag új dizájer drog. Itt minden le van írva.


Úgy is tudjuk, hogy tolni akarsz egy utcát, szóval .... Ismeretlen, szabályozatlan dizájner szar, akár bizarr és agresszív viselkedést eredményezve.


Mit is mondhatnék.


Kisfiam ne drogozz, a drog rossz, értem?

2019. jan. 20. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Egyébként nézd meg a videót... már 1 shot is veszélyes lehet és agresszív is lehetsz tőle.


"The immediate and long-term effects of Flakka can rival some of the strongest crystal meth and cocaine."

2019. jan. 20. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Soha ne vegyél drogot.

Legyél rockstar és megkapod ingyen.

2019. jan. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"csak egy drogrol valo fogalmazashoz kell"

Aha, gondolom. Ha nem addiktológiát vagy hasonlót tanulsz egyetemen, akkor a tanárok részéről valószínűleg az a prevenció egyik fő eszköze, hogy a gyerek olvasson utána, kérdezősködjön, melyik drog használata milyen érzés. Teljesen logikus.

2019. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg pont egy tök új dizájnerdrogról amiről még a hatóság is alig tud :D pont erről kell kisfogalmazást írni, és még leírva hogy mit érzel :d
2019. jan. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazabol 9. osztalyos vagyok,es a tudatmodosito szerekrol kell irnom. Gondoltam kiterek a designer drogokra,es jobban kifejtem oket. Ez az igazsag
2019. jan. 20. 20:03
 7/7 BrettShaw ***** válasza:
"valószínűleg az a prevenció egyik fő eszköze, hogy a gyerek olvasson utána, kérdezősködjön, melyik drog használata milyen érzés" - ha hiszed, ha nem, a "prevenció" kb. ilyen szinten van. Inkább kíváncsivá tesz, mint elrettent.
2019. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!