Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi történne, ha az Te lennél...

Mi történne, ha az Te lennél az utolsó ember a földön? Mit csinálnál, hogy élnéd túl?

Figyelt kérdés

Igazából rém magányos történet ez. Tegyük fel, hogy állatok sincsenek. Mindent neked kell megoldanod, ami nem biztos, hogy sikerül, pl. ha eltörik a lábad, nem tudsz elmenni a kórházba, hogy megoperáljanak. A kaják egy idő után megromlanak, vadászni pedig nem tudsz, mert ugye állatok sincsenek. Egy idő után nem lesz vezetékes víz, áram, fűtés...


Mi történne veled?


2019. júl. 10. 18:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%
Én a "gyakori kérdések"-re feltenném a kérdést, hogy most mit csináljak ?
2019. júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 dellfil ***** válasza:

Mi történne veled?

Jó kérdés...


Valószínű, hogy egy idő után megzakkannék. Még az egyoldalú táplálkozás miatti halálom előtt... :)

De olvasd el ezt, ha meg tudod szerezni. (Vagy éppen ez inspirálta a kérdésedet?)


[link]


dellfil

2019. júl. 11. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Az utolsó ember a Földön című sorozat inspirálta a kérdésemet :)
2019. júl. 11. 17:23
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem a Végítélet című minisorozat inspirálta volna.
2019. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A boltban kapható konzervek többsége 50 éven túl is fogyasztható. Tehát lezabálnám az összeset, vagy legalábbis kóstolnám mert rengeteg lenne megenni.

A villanyáram nem érdekel, tudnék generátort építeni házi vízi erőművel, fűteni minek ha elmegyek jobb éghajlatra valami közlekedési eszközzel. A kórház sem érdekel, a könnyű bajokat ellátnám magamon mint a lábtörés de fogamat is húztam már magamnak. Ha olyan bajom lesz akkor meg már minek, inkább morfinokat keresnék vagy kinyírnám valahogy magam a szenvedéstől.

2019. júl. 24. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én meg töcskölném Paris Hiltont majd meg mutatnám a félszemű kigyót arina grandénak!
2019. júl. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!