Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 150-es IQ-val mit lehet kezdeni?

150-es IQ-val mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Idén voltam egy Mensa Hungariqa teszten és nem rég érkezett az email a zip-fájlal, hogy 148-152 közötti az eredményem. Ismerőseim szerint a mensa teszt nem mér 140 fölött, de, ha egyszer az van odaírva, ami oda van írva... értitek.

A kérdésem az, hogy érdekel bárkit egy ilyen eredmény, mondjuk hamarabb felvesznek bizonyos munkahelyeken, ha megmutatom valahol az eredményem?



2019. júl. 13. 21:57
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem a kutyat sem erdekli az IQ teszted. Barhova is jelentkezel, az adott szakterulethez kell ertsel, ahhoz kell legyen tehetseged, keszseges, hajlamod, erdeklodesed. Az IQ tesztel mehetsz vetelkedokre. Oda megfelel.
2019. júl. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
63%

Egyik rokonomnak ennel nagyobb volt de társadalmi kapcsolatokban 0 .. 40évesen volt az első munkahelye egy szalag mellett összeszerelőként..


Szóval más is kell a talpraesettséghez

2019. júl. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
40%

Én munkaadó vagyok, és ha lobogtatsz egy mensa tesztet, akkor vége szakad a beszélgetesnek, és azonnal elküldelek.


Hogy miért?


Mert a mensa papír a legtökéletesebb igazolása annak hogy egy beképzelt okoskodóval van dolgom.


Mivel ezt nem fejtették ki sosem, kifejtem okulás képpen.


Mit csinál egy mensa tag?


1, iq tesztek szervezéset segíti

2, levelezget a többi taggal a semmiről

3, fizet ezért, fizet hogy tag legyen és ingyen dolgozzon más emberek beszervezésén, illetve nem ingyen, mert ezért még fizet is


Tanulság: annyi esze nincs hogy észrevegye, hogy a hiúságával behúzták egy piramis játékba, ahol ingyen dolgozik, még több ember beszervezésén. Emellett még kellően beképzelt, ahhoz, hogy minden évben fizessen azert hogy elmondhassa, hogy okos, és erről papírt lobogtasson.


Kérdés: hogyan integráljam be egy csapatba, ahol szorgalmas emberek vannak, illetve hogyan törjem le a beképzeltségét, hogy az ügyfelet ne oktassa ki?


Tehát, gratulálok, hogy fizettél azért hogy dolgozhass azon hogy meg többen fizessenek ezért. De legalább a narcisztikus önsimogatásod ki lesz elégítve, főleg, hogy okosan burkolva már itt is eldicsekedtél, hogy 150 az IQ szinted. grat

2019. júl. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
27%

Aki 150-es IQ-val itt kérdezi (egyáltalán kérdezi), mit lehet vele kezdeni, ott valami nagyon nagy átverés van.

Ekkora IQ-val az ember egy pillanat alatt felméri a körülményeit és tudja, mit tegyen.

2019. júl. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 citromosbors válasza:
27%
Ha 150-es IQ-d lenne nem kérdeznéd meg hogy mit kezdj vele. :):):)
2019. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 fery66 ***** válasza:
61%
Magas IQ általában inkább hátrány.
2019. júl. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 BringaManó ***** válasza:
73%

#23:

"behúzták egy piramis játékba"


:-o

Mi baj, bántott valaki?

(Mi benne a "piramisjáték"?...)


"ingyen dolgozik, még több ember beszervezésén"


El vagy tévedve, úgy látom: a tagok borzasztó kis hányada dolgozik az egyesületért (vagy mások "beszervezéséért"), ez nem erről szól.


"gratulálok, hogy fizettél azért hogy dolgozhass azon hogy meg többen fizessenek ezért"


Ismét tévedések:

1) nem írta, hogy belépett volna, csak teszteredményről írt;

2) már jeleztük, hogy amiről ő beszél, az biztos nem Mensa-teszt-eredmény.

2019. júl. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 dq ***** válasza:

#20:

Az érdekelt volna, hogy mi alapján mondjátok, hogy ez az intervallum nem jöhetett ki mérési eredménynek. De úgy tűnik, hogy nem tőled.

2019. júl. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 BringaManó ***** válasza:
100%

#28:

egyszerű:


1) már kb. 15-20 éve 15-ös szórással számolják az eredményt, és ott az a mérési tartomány "teteje", hogy az Ön IQ-ja 135 feletti (=1%);


2) ha pedig egy eltévedt időutazó írta ki a kérdést, aki még 20 éve írta a tesztet, akkor sem stimmel, mert ilyen tartomány akkor sem volt a Mensa-teszten.


(meg amúgy a zip fájlon is csodálkozom... bár lehet, hogy így jelszavazzák le, nem tudom)


Más teszten persze lehet ilyen tartomány, azt nem vitatom. (bár elég furcsa lenne)

2019. júl. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Én borba fojtanám amíg le nem megy 80 ra.. ;)
2019. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!