Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 150-es IQ-val mit lehet kezdeni?

150-es IQ-val mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Idén voltam egy Mensa Hungariqa teszten és nem rég érkezett az email a zip-fájlal, hogy 148-152 közötti az eredményem. Ismerőseim szerint a mensa teszt nem mér 140 fölött, de, ha egyszer az van odaírva, ami oda van írva... értitek.

A kérdésem az, hogy érdekel bárkit egy ilyen eredmény, mondjuk hamarabb felvesznek bizonyos munkahelyeken, ha megmutatom valahol az eredményem?



2019. júl. 13. 21:57
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Egyet értek #23-al. Annak idején engem is behívtak tesztre, kegyesen felajánlották, hogy csatlakozzak a klubhoz, de eszem ágában sincs. Ostoba, hiú emberek gyülekezete. Az meg abszolút nonsence, hogy a magánéletben, vagy főleg üzleti tárgyaláson egyáltalán szóba hozzam a dolgot!

Nem is értem. Csak azért, mert x az IQ-m felvesznek orvosnak, vagy ügyvédnek, vagy programozónak??? Ha magas az IQ-d, és képes vagy az eletben ezt az adottságot értelmesen használni, akkor egyszerűen nincs szükség a pontszám megemlítésére, az életben elért eredményeid alapján mindenki tudni fogja, hogy nem 100... Ha meg nem értél el eddig semmit, akkor meg azért ne említsd, mert szégyen ilyen adottságokkal nullát elérni...

2019. aug. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!