Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Örökmozgó? Létezik, lehetséges?

Örökmozgó? Létezik, lehetséges?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet elkészíteni? és mire jó?
2010. júl. 10. 20:38
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
61%

Definiáld az örökmozgó fogalmát (avagy a vizsgálódás körülményeit) kérdező. Akkor megmondjuk, hogy olyat lehet, vagy sem. Egy példa:


Van ez a szomjas kacsa:


[link]


Ha azt mondjuk, hogy a felfüggesztéseinél nem kopik (És a benne lévő éter sem koptatja el, és nem is oldja fel soha az üveget, amiből van a teste), és hogy a fejrésze mindig vizes marad (azaz a csőre vízbe ér), valamint hogy az anyag amikből van, semennyit sem változik akár évmilliárdok alatt sem, És mindig lesz gravitációs környezete, amiben működhet (Egyáltalán, a környezete, amiben működik változatlan marad az idők végezetéig). akkor elfogadhatjuk, hogy ez egy örökmozgó.


maci

2010. júl. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Gábormaci én is beleegyezek hogy nincs örökmozgó ha megengedik hogy feltaláljam és terjessem a ciánkális seggkúpot. Engem az nem zavar hogy nincs örökmozgó, csak ez a nagy búzamezö. Még hajlandó vagyok arra is hogy térités mentessen feltegyem a netre hogy kell házilag ilyen kúpokat szerkeszteni. Hidd el nem nehéz. A Kicsikémmel számdékozunk egy kis öngyilkossági szaküzletet nyitni és nálunk reménytelen eset nincs.Még mobil elgázositó kamra is lesz többféle gázzal.
2010. dec. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Még Einstein is a svájci találmányok hivatalából eljöhet és ha nem müködik a kamra akkor tényleg passz
2010. dec. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Energia nem keletkezik a semmiből...
2010. dec. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Jó én meg akkor a Haber Fritzi reinkarnációja vagyok. Mindenki mondhat mindent nem?
2010. dec. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 hajosmitya ***** válasza:
Én csináltam egy kereket,ami ugyan,nem klasszikus örökmozgo,mert nem fog menni örökké,de a gravitáció segitségével,generátort hajt meg.Áramot termel.
2011. okt. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
És ez milyen értelemben vett örökmozgó.
2011. okt. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Annak idején (több évtizede) szegény Öveges professzort bosszantotta egy őrült "örökmozgó" feltaláló, aki minden hónapban szerepelni akart a 100 kérdésben.
2011. okt. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 hajosmitya ***** válasza:
A kérdésedre válaszolva:Egy kerék, amit csak a gravitáció hajt.Minél hosszabb az erőkar,minél nagyobb a suly,annál nagyobb a hatásfok.
2011. okt. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 hajosmitya ***** válasza:
Nem a semmiből!A semmi az semmi!
2011. okt. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!