Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Miért nem tudnak GYK-n helyese...

Miért nem tudnak GYK-n helyesen írni az emberek? Titeket nem idegesít?

Figyelt kérdés
-Tisztelet a kivételnek-
2011. febr. 3. 20:46
1 2 3
 11/25 Darkavid válasza:
73%

Előző!Dehogy is!A GY.I.K az Gyakran Ismételt Kérdések!

Jól használják az emberek GYK-ként!

2011. dec. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Darkavid válasza:
42%
A FAQ-t viszont jól mondtad, de a Gyakori kérdések(mármint ez a weboldal) az GYK. :D
2011. dec. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
4%

Én a szarul írók közé tartozokxD És azé mer így gyorsabb és mert cseten mexoktam=)


13L

2012. márc. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
Máshol is ennyi van, csak nem veszed észre, mert mondjuk facebookon olyan ismerőseid vannak, akik helyesen írnak, így megszokod, de igazolj vissza csak kettő olyannak, aki ismeretlenül bejelöl, és látni fogod, hogy mik vannak... Egyébként mert itt nincs megválogatva, hogy ki hogy ír, facebookon, iwiwen te válogatod az ismerőseid, lehet mindenki egyetemi hallgatótárs, de itt nem szelektálhatsz, ezért ér ilyen váratlanul..
2012. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
7%

Én azért nem tudok helyesen írni, mert fogalmam nincs mikor kell vmit egybe írni vagy külön írni kivéve az igekötős igéket, és nem tudom sokszor, h mi hosszú mi rövid nem hallom továbbá a veszőkkel se vagyok tisztába mikor hova kell rakni.

Ha normális követhető szabály lenne a helyesírásra akkor betartanám :@

Így meg bízom a megérzésemben. De sok bosszúságot okozott már a helyesírásom. :(

2012. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

a számokat 2000-ig egybeírjuk.

és utána mi van?

Már 2012-t írunk...

2012. jún. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
44%

Az eredeti kérdésre: Mert lusták, mert senki nem mondta nekik, mi ezzel a baj (ilyen a környezetük), mert aki keveset tud, azt szeretné, ha a világ hozzá egyszerűsödne, mert... - hosszan lehetne sorolni. Ezt az állítást alátámasztani nem szükséges, a fenti válaszokban ki ki a maga módján megtette.

A helyesírást megtanulni fáradságos, ahhoz pedig igényesség kellene. Nem idegesít, mert tudom, hogy ilyen a világ. Neked is azt javaslom, ha idegesít, kevésszer fordulj meg ilyen helyen.

2012. szept. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
44%
ez a kérdés én gem is érdekelne?
2012. dec. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
4%
Azért mert nem kockák !!!!!! Lehet hogy te az vagy egy hejesírási gépezet de nem mindenki !!!!
2013. jan. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok kocka, de az alapműveltség része a helyesírás!
2013. febr. 5. 20:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!