Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Miért nem tudnak GYK-n helyese...

Miért nem tudnak GYK-n helyesen írni az emberek? Titeket nem idegesít?

Figyelt kérdés
-Tisztelet a kivételnek-
2011. febr. 3. 20:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
31%
Akkó azé, me há az alapműveltséget nem osztogatták ingyé!
2013. febr. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
4%
hallod neked nem mind1?? így sokkal egyszerűbb mint figyelni minden szaros szabályra.
2013. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

A kockák pont a helytelen írásról és rövidítésekről híresek (közéjük tartozom ezért lehet elfogult leszek) Először is mert nem minddgy 2 wave/meccs között/közben milyen sebességgel kommunikálsz a társaiddal, mert például ha 2-3-szoros túlerő ellen kell a golyózápor kellős közepén az utolsó töltényiddel és 20-30 hp-d van nem kezdhetsz neki az új bestsellerednek :)

Másodszor nincs is. Dz számunkra nagyon sértő, mert amint láthatod én is tudok helyesen írni, kocka mivoltom ellenére. Ui.: Bocsánat hogy hosszúra sikeredett, remélem a befogadó képességed határát nem léptem túl :)

2013. szept. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

A 19. válaszolónak szólt.


A kocka :)

2013. szept. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
44%

A 10. Válaszolónak:

Én is fiatal vagyok és konkrétan FALOM a könyveket!!!

2016. júl. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!