Az igaz, hogy a Trianoni szerződés nélkül, Magyarország ma már nem létezne?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 11:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nevetséges.Ajánlani tudom ezeket:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Nem vagy képes elfogadni az igazságot.A wikipédiás beírásodra nem válaszolnék mivel egy szlovén szeparatista is sokat irt oda!Több száz évig megtűrtük őket.Egyre gyarapodtak olyan volt nekik Magyarország mint a Kánaán!

2010. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

,,Nevetséges.Ajánlani tudom ezeket...,,

Te hivatkoztál a Wikipédiára, idézted is, én csak megmutattam, hogy az idézett rész engem igazol.Nem szép dolog ez igy. Fel kell tételezned, hogy a vitapartnered is tud olvasni.

A magyar Kánaánról azt a 3 millió magyart kellett volna kérdezned, akik innen kitántorogtak Amerikába. a mult század elején.

A szlovén szeparatista izét nem értem,de gondolom, nem tartozik a témához.

A történelem nem hit kérdése. Ha csak az idézett linkeket olvasod, nagyon egyoldalúak lesznek a nézeteid, a sok millió nem szittya nem vesz komolyan.

2010. aug. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Marhaság. Ha nem gyengítenek le szándékosan a "nagy"-ok (főleg Fr.o) akkor akár egyszerre elverjük a kisantant szláv seggét.
2010. aug. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Trianon a saját illetve a magyar arisztokraták sorozatos ballépései végett történt persze a külföld támogatásával amúgy meg tapasztalom hogy sír a nemzet ha trianonról van szó de ha átlépem a határt akkor meg minden szarnak elmondanak ezek a über.magyarok
2016. ápr. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!