Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Összesen mennyi ember szokott...

Összesen mennyi ember szokott lenni egyidőben az usában? Nem a népessége érdekel hanem turizmussal illegális munkásokkal és ott tartózkodókkal és esetleges nem regisztráltakkal együtt összesen mennyien lehetnek benne?

Figyelt kérdés
2021. jan. 6. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az illegálisan ott tartózkodók számát szerinted mégis honnan tudhatnánk?

Azért illegálisak, mert nincsenek regisztrálva, senki nem tud róluk semmit.

2021. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Csak becslések vannak.


[link]

[link]

[link]

2021. jan. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Mik azok a dolgok, amik miatt a Stanfordi börtönkísérletet ma már illegális lenne megcsinálni?

Tudom, mi történt a kísétlet alatt. Tudom, hogy az őrök visszaéltek a "hatalmukkal" és szadista viselkedést kezdtek produkálni (de amúgy szerintem ez egy mai börtönben is lehet így).

A "tujázás" (villamos ütközőjén való illegális utazás) szóra mi volt a budapesti szleng a 90-es években?

Budapesti vagyok, és szerintem nem tujázásnak hívtuk, hanem valami másnak, de bárhogy is próbálom, nem tudom felidézni a szót. Tizenéves koromban még lehetett ilyet látni rendszeresen, főleg punkok és utcagyerekek csinálták, de aztán ez kikopott, így az azóta eltelt...

Mitől számít egy fikcionális karakter jogvédettnek?

Konkrét példán keresztül: Ha egy meglévő rajzfilm főszereplőjét egy művész a saját stílusában, de abszolút felismerhetően lerajzolja, a kész művet értékesítheti valamilyen formában? Sok helyen látok "nem hivatalos merchandise"-t, és megfogalmazódott bennem a kérdés,...

Mit jelent, ha valaki illegalitásba vonul/ kényszerül?

(Pl: Megkezdődött a német ellenes politikusok letartóztatása. Kállay és Bethlen is illegalitásba kényszerült.)

Milyen bűncselekmények léteztek az ókorban (különösen Róma érdekelne), ami kb. a mai prostitúciónak, a szesztilalom idején az illegális...

Az ókorban ezek mind jellemzők voltak és nem igazán büntették őket. De akkor mi volt "helyettük"?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!