Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Feldmár András mièrt ìr...

Feldmár András mièrt ìr valótlan dolgokról?

Figyelt kérdés

Szimpatikus és szìvesen is olvasom többnyire és jószándékú embernek tűnik. De legutóbb olvastam egy sztorit nála egy bizonyos magát Spotted Eaglenek nevező pácienséről aki Feldmár szerint médiuma volt egy angyalnak. És ezt ő alá is ìrja, szóval nem a páciens állìtja magáról hanem Feldmár állìtólag tesztelte.

És nem értem mi értelme ilyen hülyeségekről ìrni. Tudnátok ebben eligazìtást adni? Ennek van valami funkciója?



2021. jún. 10. 12:36
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Nem ismerjük a teljes kontextust. Ez inkább csak egy kiragadott részlet.

Feldmárnak vannak fura kijelentései és azokat a kijelentéseket csak akkor fogod tudni megérteni ha magától Feldmár Andrástól kérdezed meg.

Én most a másfél métert olvasom tőle és ott is van olyan kijelentései ami tudva lévő, hogy fszság..és pszichológusnak se kell lenni hozzá.


Kb ez ugyan olyan lehet mint amikor Daubner Béla akihez pszichiáterek, pszichológusok jártak pszichodrámára és elemzés közben elkezd beszélgetni a dharmáról meg újászületésről..úgy mintha ez lenne az egyetlen igazság és semmi más..:D

2021. jún. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Tudnál idézni? :D

De eleve a hozzáállását hülyeségnek tartom. Szóval a legújabb tudományos eredmények szerint a bipoláris zavar és a skizó tünetegyüttesek immunológiai eredetű betegségek. Tény hogy a pszichiátria is folyamatosan melléüt a tünetekre irányuló kezeléseivel, de azt mondani hogy ezek nem betegségek hanem szent állapotok meg normális állapotok meg én nem tudom mik szószerint ártalmas hauzodozás. Azt gondolom a következő 10 évben ezek a betegségek hatékony gyógymódokat fognak kapni. De néhány helyen mint ìrta ő skizóknak lsd adott és az meggyógyìtotta őket, ugyan már. Maximum nem szorongtak utána a tüneteiktől, de ehhez nem kell lsd egy normális magyarázat is elég misztifikálás helyett.

2021. jún. 22. 16:50
 23/23 A kérdező kommentje:

[link]

Hivatkozás a fenti gondolatokhoz.

2021. jún. 22. 17:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!