Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Igaz az, hogy Magyarországon...

Igaz az, hogy Magyarországon (és K-Európában) a liberális valójában diplomás kommunistát jelent?

Figyelt kérdés

Igaz az, hogy Magyarországon (és K-Európában) a liberális valójában diplomás kommunistát jelent?


Hiszen a rendszerváltás után a keleti blokk országaiban volt kommunisták tömegével özönlötték el az újonnan alapított liberális pártokat. Még a fiatal új liberális párttagok is kommunista felmenőkkel rendelkeztek.



#kommunista #liberalizmus #rendszerváltás #össze nő ami össze tartozik
2021. jún. 26. 09:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
63%
#10 Nem tévedek. Orbán egy diplomás férfi és KISZ titkár volt. A 21.században viszont már butaság kommunistázni.
2021. jún. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
78%
Nem igaz, mert vannak jobboldali liberálisok is.
2021. jún. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

" A 21.században viszont már butaság kommunistázni."

Pláne ha az érintett családja komcsi volt, és ezért érzékenyen érinti, azaz szégyenlős.

2021. jún. 26. 11:35
 14/26 anonim ***** válasza:
63%
#13Nem az számít, hogy kommunista volt-e, hanem az amit most csinál. Szétveri az országot, de nem csak ő, hanem már 100 éve mindenki.
2021. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

"Nem az számít, hogy kommunista volt-e, hanem az amit most csinál."


Tehát nuku felelőség. Ezt egy frissen szabadult rablógyikos is hansúlyozza. Hát izé embereket öltem mikoözben kifosztottam őket, de borítsunk fátylat a múltra.

2021. jún. 26. 12:42
 16/26 anonim ***** válasza:
71%

#15"Tehát nuku felelőség. "

Meg kell bocsátani az embereknek, mégha hibát is vétettek,azért, mert mi is vétettünk már akkora hibákat, mint ő, csak kevesen tudnak róla és talán még önmagunknak is tagadjuk.


" Ezt egy frissen szabadult rablógyikos is hansúlyozza."

Valami oka volt, hogy ölt és rabolt és ha arra az okra találunk megoldást,akkor többé nem fog.


"Hát izé embereket öltem mikoözben kifosztottam őket, de borítsunk fátylat a múltra."

Én nekem meggyőződésem, hogy nincs különbség köztem és egy rablógyilkos között. Amennyiben nincs különbség köztünk, akkor meg kell feledkezzek róla, mert különben méltán ítélhetnének el engem is sok mindenért. Nem, én nem ültem még börtönben, de meggyőződésem, hogy az igazi gonosz emberek nem a börtönben ülnek, hanem szabadon szaladgálnak.

2021. jún. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Én nem öltem embereket politikai meggyőződésből, és nem rugtam gazdasági csődbe az országot eszement ideológia okán.

Nekem nem bocsájtana meg a rendőrség egy kisértékű bolti tolvajlást sem. (Talán társadalmi státuszom miatt még sokkal nagyobb bajban lennék mint Lákhátos Nintendó ha ugyanezt megteszi.)


"Én nekem meggyőződésem, hogy nincs különbség köztem és egy rablógyilkos között."


Ezt hívják a jó és a rossz relativizációjának. Ami druván társadalomellenes.

2021. jún. 26. 13:29
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem öltem embereket politikai meggyőződésből, és nem rugtam gazdasági csődbe az országot eszement ideológia okán."


Azért, mert nem volt hatalmad, de ha lenne hatalmad, az nagy hibákkal járna.


"Nekem nem bocsájtana meg a rendőrség egy kisértékű bolti tolvajlást sem. (Talán társadalmi státuszom miatt még sokkal nagyobb bajban lennék mint Lákhátos Nintendó ha ugyanezt megteszi.)"


Gy. Ferencnek és Orbánnak meg a többinek azért bocsátanak meg, mert az ő cégeikbe utalnak pénzt a parlamentből és ebben semmi törvénytelen nincs, szóval "legálisan" lopnak. Persze, ez csak az egyik módja a lopásnak. Te ezzel szemben "illegálisan" lopsz. Ha kitalálsz, valami módot arra, hogy "legálisan" lopj, majd téged se fognak zaklatni.Ez ellen, persz tenni kéne, de hiába, mert mindig lesz egy kiskapu.

2021. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se fideszes se balos pártok támogatója. Attól, hogy mások lopnak, még nem hatalmaz fel engem a lopásra. Ez egy alapvető erkölcsi tétel.
2021. jún. 26. 14:01
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem is mondtam,de annál több az erkölcs, minthogy nem ölök, nem lopok stb. Az erkölcs az, hogy másoknak örömet okozol, szereted őket, jót teszel velük, de persze pár szóba ezt nem lehet összefoglalni.
2021. jún. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!