Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Rosszindulat nélkül: Mégis mi...

Rosszindulat nélkül: Mégis mi az alapja a nemváltásnak?

Figyelt kérdés

Megy ez az LMBTQ téma manapság, igazából annyira nem foglalkozom vele, homoszexualitás nekem teljesen ok, érthető dolog. DE!!!

Ez, hogy valaki a másik nemhez tartozónak érzi magát, mióta elfogadott, illetve a fő kérdés, MI ALAPJÁN elfogadott?

Olvastam, hogy pl pszichiáterek (vagy pszichológusok) képesek megállapítani ezt az akármit az adott embernél.

De ez mennyivel különb attól, mintha én bekattannék és azt mondanám, hogy kutya vagyok?

Azt tisztázzuk, hogy számomra a nem 100%-ig biológiai fogalom, lehet akármilyen nőies egy férfi, nekem férfi, de jó lenne megérteni, hogy ez honnan indult, mert a homoszexualitással ellentétben nem igazán kézzelfogható.


2021. júl. 5. 11:11
1 2
 11/13 Wadmalac ***** válasza:
100%

Öngyilkossági ráta, elégedetlen páciensek műtét után:

Nem tartom kizártnak, hogy sok esetben a páciensek ÖSSZESSÉGÉBEN a testük nemiségével állnak ellentétben, nemtől függetlenül és csak hiszik, hogy a másik nemre váltás ezt megoldja, viszont műtét után rájönnek, hogy a pszichéjük ezzel sem elégedett, komplett testi elutasítás áll fenn, nemtől függetlenül és nincs is igazi megoldás.

2021. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
30%
Ami az öngyilkosságokat illeti, ennek általában nem az az oka, hogy maga a mütét eredménye nem lefogadható az illetö számára, hanem a környezet elítélö magatartása az, ami tönkreteszi az új életét is.
2021. júl. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Wadmalac ***** válasza:
66%

Ez is benne lehet a pakliban.

Vagy ha nem is támadó környezet, de az új bőrében nem talál megfelelő partnert.

2021. júl. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!