Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Az incelek terroristaként...

Az incelek terroristaként való kezelése mennyire hatalmi túlkapás?

Figyelt kérdés

[link]


Volt nagyjából 10 ilyen lövöldözés az évek során a világon. Ez indokolttá tenné minden egyes incel terroristaként való kategorizálását?


Kérdem én, nincs amúgy is elég bajuk ezeknek a szerencsétleneknek, még a törvény is üldözőbe venné őket?


2021. aug. 15. 18:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 A kérdező kommentje:

10


Maslow piramisról hallottál már?

Fiziológiai igényekről?


Féltanult emberrel miről beszéljek?

2021. aug. 16. 10:22
 12/73 anonim ***** válasza:
100%

"Bedrogozás a megoldás?"


Igen. Van akin más nem segít csak a gyógyszeres terápia. Már nagyon hatékony gyógyszerek léteznek.

2021. aug. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
100%

"Például meghallgatni az incelek problémáit és megoldást próbálni találni rá?"


Jelenleg is fejlesztenek szexrobotokat, amik egyre csak élethűbbek lesznek. Szóval keresik a megoldást.

2021. aug. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
100%

09:18-as vagyok


Ó, de jó, hogy felhoztad a Maslow-piramist, kedves kérdező. Hol is említi a szerző, hogy az egyén igényeinek kielégítése a társadalom többi tagjának a feladata? Hol is említi, hogy az egyénnek ehhez nem kell sikeres erőfeszítéseket tennie? Ez a rész biztos elkerülte a figyelmemet.

2021. aug. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 A kérdező kommentje:

14


Nem említi, de pont ugyanolyan fiziológiai igény mint az evés, tehát gondolom ha élelmiszerhiány lenne akkor az állam megpróbálna a helyzetet orvosolni. A szexhiánnyal meg, főleg a rendelkezésre álló összes szex egyenlőtlen eloszlásával egyáltalán nem foglalkozik az állam. Ami nem igazságos.

2021. aug. 16. 15:07
 16/73 anonim ***** válasza:
100%

"a rendelkezésre álló összes szex egyenlőtlen eloszlásával egyáltalán nem foglalkozik az állam"


Beszarás. Mondd hogy csak trollkodsz. Szerinted mit kéne csinálna az államnak? Kuponokat osztani prostikhoz, vagy állami bordélyházat kialakítani, ahová ingyen be lehet menni?


(ismerve az állami szolgáltatások színvonalát, utóbbiba inkább nem mennék be)

2021. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
100%

14:54-es vagyok


Hadd idézzem a klasszikust: "Hú. Látom, alapvető kognitív problémák is felmerültek. (Az élelmiszerekkel való párhuzam, amit említesz, annyira blőd, hogy nem is reagálok rá.) Minnél mélyebben és részletesebben beszélsz a világlátásodról, annál világosabb, hogy kezelésre van szükséged. A te érdekedben mondom."


Off.

Javaslatom a "rendelkezésre álló összes szex" állami elosztására: sztem a fele incelt át kellene operálni nővé, és az összeengedni az át nem operált incelekkel. Mit szólsz e humános és kreatív problémamegoldáshoz, kérdező?

Off vége.

2021. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
100%
17-es: ez az idei legjobb kommentár incel ügyben! Ezt szerintem a többi kérdéshez is írd be, hátha segít a lelkecskéjükön!
2021. aug. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
100%

15:30-as vagyok


Köszönöm. Kedves tőled, 15:31-es. Nyilván azért írtam ilyen égbekiáltóan ostoba ötletet, mert szegény incelekből hiányzik az önreflexió. Nem látják, hogy döntéseik összessége vezetett jelenlegi állapotukhoz. De majd az állam megoldja a kellemetlenségeket.

2021. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 A kérdező kommentje:

16


A prostitúció legalizálása és tegyük fel a heti szexhez nem jutó férfiak bejárásának állami támogatása.

Rengeteg lehetőség van. Például az oktatás, nevelés, a lányok normális módon való nevelése az iskolában, felvilágosítása egy férfi belső értékeinek fontossági sorrendjéről és hasonlók. De annyi kreatív ember van a Földön, biztos elő tudnának hozakodni még sokkal jobb ötletekkel is.

2021. aug. 16. 15:38
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!