Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mivel lehetne felnyitni egy...

Mivel lehetne felnyitni egy "félművelt" oltásellenes ember szemét?

Figyelt kérdés
Nem olyan emberről van szó, aki nyolc elemit végzett és mindent elhisz, hanem olyanról, akinek van végzettsége, de még mindig jobban húz az áltudományok, mint a tudományok felé. Hallja bizonyos orvosoktól, hogy jobb nem beoltatni magunkat, és ha én azt mondom, hogy a világ tudományos közössége túlnyomórészt az oltás mellett van, akkor arra csak annyi a válasz, hogy "és én azt honnan tudom, én se vagyok tudós". Mit lehet erre válaszolni? Hogyan lehet elmagyarázni valakinek, hogy a világon mindenhol az a szakpolitika véleménye, hogy oltsuk be magunkat?
2021. okt. 23. 10:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
68%

Elmúlt 18?


Na akkor az ő egyéni döntése.


Majd ha ne adj Isten elkapja, és hörög a korházban, talán eszébe jut, hogy mégsem lett volna hülyeség.

2021. okt. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
17%
Nweme egyéni döntés , mert társadalmi kérdés. Igenis oltassa be megát.
2021. okt. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
70%
Senkire nem tartozik csak rá és az orvosára. Az illető fel tudja mérni a saját egészségi állapotát, és ha nem tart a koronavírustól akkor nem fogja beoltatni magát ellene. Ilyen egyszerű
2021. okt. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
21%
DE oltassa be magát , unalmas már hogy egyesek a sötétközépkor szintjén tartanak még mindig.
2021. okt. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
42%

4-es!

Te olyan vagy mint a durcás kisgyerek a homokozóban.

Elvenném a dömperedet, de ha vinnyognál, ráraknálak a körhintára és bepörgetnélek úgy hogy a marson kötnél ki.

Tibikeeeeeee!

2021. okt. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
58%

Én oltáspárti vagyok, be is vagyok oltva. De azért hozzá kell tenni, hogy nem túl naprakészek már az oltások. Persze csökkentik a kockázatot, meg minden. De egyre nehezebb azt mondani, hogy megvéd akárcsak a súlyos betegségtől. A mostani variánsok ellen már igen csak gyenge a hatásfokuk.

Ez most nem ellenpropaganda akart lenni. Természetesen célszerű oltatni még így is. De egyre nehezebb meggyőző érvet találni mellette, mert egyre kisebb a védettség, amit nyújt.

Igazából azon csodálkozok kissé, hogy nem jött még ki egy frissebb oltásverzió sem. Mert persze influenza oltásnál is kell évente emlékeztető, de nem ugyan azzal, mint egy évvel korábban, hanem az épp aktuálisan terjedő törzsek ellen. Persze nagy csoda azért nincs, amíg korlátlan számban tudják eladni a gyártók a jelenlegi nem épp up to date terméküket, addig minek fejlesszenek.

2021. okt. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim válasza:
66%
Nem biztos hogy ő a félművelt. D
2021. okt. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
33%

HA úgy akarunk járni mint Románia csak tessék..

De akkor az oltatlanokat el sem kellene látni a kórházban. Ne foglalják a helyeket sem.

2021. okt. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
67%
ha koronával kerülnek be.
2021. okt. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim válasza:
43%
Románia?
2021. okt. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!