Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mivel lehetne felnyitni egy...

Mivel lehetne felnyitni egy "félművelt" oltásellenes ember szemét?

Figyelt kérdés
Nem olyan emberről van szó, aki nyolc elemit végzett és mindent elhisz, hanem olyanról, akinek van végzettsége, de még mindig jobban húz az áltudományok, mint a tudományok felé. Hallja bizonyos orvosoktól, hogy jobb nem beoltatni magunkat, és ha én azt mondom, hogy a világ tudományos közössége túlnyomórészt az oltás mellett van, akkor arra csak annyi a válasz, hogy "és én azt honnan tudom, én se vagyok tudós". Mit lehet erre válaszolni? Hogyan lehet elmagyarázni valakinek, hogy a világon mindenhol az a szakpolitika véleménye, hogy oltsuk be magunkat?
2021. okt. 23. 10:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:
45%
2021. nov. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 anonim ***** válasza:
100%

64.


"Abbahagyom, majd ha ti is befejezitek."


"Nincs "MI".

Egy komplett bolygó összes érintett nemzete próbál megállítani, megszüntetni egy pandémiát.

Ti meg a tevékenységetekkel mindent megtesztek azért, hogy ez ne sikerüljön, közben meg szidjátok az egészségügyet, kormányokat, hogy nem szüntetik meg."



Én magam nem szídtam az egészségügyet, mivel egyáltalán nem foglalkozok azzal, hogy milyen mértékben terjed a koronavírus. Úgysem tartok tőle. Ha meg mások szídják az egészségügyet, a kormányt, vagy bármi mást, ahhoz nekem nincs közöm, ellenem nem hozható fel.



"Én nem mászok rátok, hogy oltassatok. Az állami egészségügyi propaganda teszi épp eleget."


Abban meg már megegyeztünk, hogy az állami egészségügyi propaganda is befejezhetné ezt.



"Aki mellette magánemberként is rátok száll, az olyan, mint ti, csak a másik oldalon."


Én magam elég sok ilyen embert ismerek. Amíg ők megtehetik ezt, addig mi is.



"Én csak akkor reagálok, ha TI hangoskodtok."


Én meg csak arra reagáltam, hogy a Kérdező minden áron rá akarja beszélni azt a bizonyos "félművelt" oltásellenes embert a vakcinák beadatására.



"Ne oltassatok. Egyelőre szabad döntés."


Azért "hangoskodunk", mert félünk, hogy a későbbiekben már nem lesz szabad döntésünk. Ezt próbáljuk megakadályozni.



"De akkor ne rinyáljatok a jogaitok korlátozásán, ne hülyézzétek azokat, akik oltatnak, ne terjesszetek hazug rémhíreket az oltásokról."



Minden normálisan gondolkodó ember tiltakozik, ha a jogait korlátozzák.

Én magam nem hülyéztem le az oltottakat, sőt, pont hogy te magad nevezzed hülyéknek az oltatlanokat.

Hazugságokat sem terjesztettem.



A belinkelt cikkekhez hasonlót pedig én is tudnék keresni oltásellenes témában.



Régen írtam ide, de hát nincs is sok értelme. Úgysem az itteni vitán fog múlni a "félművelt" ember sorsa.

2021. nov. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 Wadmalac ***** válasza:
17%

"Minden normálisan gondolkodó ember tiltakozik, ha a jogait korlátozzák."

Nem jogkorlátozás.

Mivel mások jogaira is befolyással van.

És a jogaid csak odáig terjednek, amíg másét nem sérti.


Ausztriában be is hozták a KÖTELEZŐ oltást. És EU bírósági döntés, hogy nem jogsértés.

És ha ez lesz az egyetlen megoldás a hülyeség ellen, itt is jönni fog.

2021. nov. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 anonim ***** válasza:
82%

73.


"És a jogaid csak odáig terjednek, amíg másét nem sérti."


Már leírtam, hogy ha oltásra vagy bármilyen egyéb egészségügyi ellátásra kényszerítenek engem, az meg már az én jogaimat sérti.



"És EU bírósági döntés, hogy nem jogsértés."


Azt is leírtam, hogy attól még, hogy "odafent" meghoznak egy döntést bármire vonatkozóan, egyáltalán nem biztos, hogy az igazságos és jó ötlet is. Semmilyen bíróság nem tévedhetetlen.



"És ha ez lesz az egyetlen megoldás a hülyeség ellen, itt is jönni fog."


Hányszor akarod még lehülyézni az oltatlanokat?

Egyébként meg le is lépek Magyarországról, ha ezt be merészelik vezetni. Rajtam kívül pedig még sokan így fognak tenni. Remélhetőleg így már nem érné meg azoknak, akik a kötelező oltás bevezetéséről "odafent" döntenek.


Az lehet, hogy nem számítana senkinek, ha én felfordulnék a méreginjekciótól, de az már nem jönne jól a gazdaságnak, ha még több ember elköltözne innen.

2021. nov. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/86 anonim ***** válasza:
38%

Ezen lehet gondolkodni..

[link]

2021. nov. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:
38%

#74-es


[link]


Az, hogy te mit gondolsz, hogy mihez van jogod, az egy dolog, a jogot a törvény definiálja nem te..

2021. nov. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim ***** válasza:
71%

76

Ne erőlködj utolsó! Mindíg is utolsó maradsz! A szöveged szánalmas.

2021. nov. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 anonim ***** válasza:
48%
Előző vagyok most láttam, hogy a wadmalac is itt van ő lehet a 75-76-os vigyázzatok mert ez azt hiszi magáról, hogy tudós valószínűleg több ninckel is regisztrál és le akar húzni normális hozzászólásokat. Általában a tudomány témakörében keresi a hozzá hasonló szánalmas figurákat,de nem tud semmit.
2021. nov. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 Wadmalac ***** válasza:
0%

Szép, hogy minden parasztságot feltételezel rólam, amire TE képes vagy.

Nem, nem mindenki ekkora görény, mint te.

2021. nov. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim ***** válasza:
0%

#77-78 az a szánalmas, hogy linkeltem két cikket és azt írod, hogy az ÉN szövegem szánalmals, és én vagyok lehúzva, mert ott ki van fejtve valami, vagy bemutatnak valamit.. miközben te kb zéró logikáddal osztod az észt

Ott egy statisztika, mi a baj vele? Nem tetszik?

Indokolni nem tudsz csak ilyen "szánalmas" dolgokat mondani, ez a szánalmasan..

2021. nov. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!