Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Az Alföldön miért a balkáni...

Az Alföldön miért a balkáni gének pl: I2 Y haplocsoport a leggyakoribbak? Oszmán kori telepítések migrációk?

Figyelt kérdés

Az Alföldön miért a balkáni gének pl: I2 Y haplocsoport a leggyakoribbak? Oszmán kori telepítések migrációk?


LÁSD: [link]



2021. dec. 3. 19:59
1 2 3 4 5
 31/46 anonim válasza:
Az utolsó néhány válasz megírója vagy egy nagyon gyenge troll vagy a világ legnagyobb idiótája.
2022. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
Árjázik itt a buta gyerek, mindenki tudja, hogy Európában nem éltek árják, hiszen azok indoiráni nyelvű népek voltak.
2022. jan. 13. 19:19
 33/46 anonim ***** válasza:

31/32 anonim válasza:

Az utolsó néhány válasz megírója vagy egy nagyon gyenge troll vagy a világ legnagyobb idiótája.

-------------


Tudom,hogy nem beszélsz magyarul,ezért n2m rakod a magyart.


Amúgy troll: dicső hang, héhébeszél a konszenzusból.

2022. jan. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

32/33 A kérdező kommentje:

Árjázik itt a buta gyerek, mindenki tudja, hogy Európában nem éltek árják,

-------------


Akkor indogermán,de az árja a germán lett,ami meg a magyar. Az árja a szőke bestialett, a szőke dühor,mi meg a magyar.

2022. jan. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
Gelemerú te valami külföldi vagy, esetleg v.mi fogyatéktól szenvedsz? Nem nagyon megy ez a magyar nyelv neked.
2022. jan. 14. 11:02
 36/46 A kérdező kommentje:

Félrevezető volta miatt az indogermán kifejezést a z 50-es évek óta nem használják, helyette indoeurópai kifejezést használják.


Úgy látszik jócskán elavult könyveket olvashattál.


Magyar nyelvleckéket veszel már a tanároktól?

2022. jan. 14. 11:27
 37/46 anonim ***** válasza:

35/36 A kérdező kommentje:

Gelemerú te valami külföldi vagy, esetleg v.mi fogyatéktól szenvedsz? Nem nagyon megy ez a magyar nyelv neked.

--------------


Az Én épphogy a magyar nyelv, mert a germagyarán át vahgyok. Én tudom, hogy míly nyelv a magyar, te meg nem.

2022. jan. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

Félrevezető volta miatt az indogermán kifejezést a z 50-es évek óta

------------


A liberti ideológia nem érdekel. Indogermán vahn s nem más.

--------------

Magyar nyelvleckéket veszel már a tanároktól?


Tanár? Mi a fasz az? Kirgen beszél, a germagyar nyelv démonja, Asja. Az értelmetlenségieknek nincs közük a nyelvhez.

A helytelen magyarról beszélsz?

2022. jan. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
Akkor a lexikonok mind hülyék, és csak te a tanulatlan szakmunkás (proletár) vagy a helikopter? A lexikonokban nem találod meg az indogermán kifejezést.
2022. jan. 15. 10:16
 40/46 anonim ***** válasza:

kkor a lexikonok mind hülyék, és csak te a tanulatlan szakmunkás (proletár)

--------------


He? Meh vahn? Libcsikém? Hé nem szarja le a lexikont? Én igen.

Nem 8 általánosos vahgyok. Nem is, nem is voltam olyan libcsi institutban, mint amit iskolának mondanak. Nem tudtad, hogy ott hülyék lesznek az emberek, olyan libcsi agyhalottak mint te.

2022. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!