Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Miért van az, hogy a nagyon...

Miért van az, hogy a nagyon buta emberek mindig konzervatívok?

Figyelt kérdés
Liberálisok között is vannak elvakult hülyék, de az ilyen igazán primitív "suttyók" világszerte azok, akik a konzervatív oldalt erősítik. Akár az itteni Bede Zsoltok, akár bármelyik ország focidrukkerei, akár a legprimitívebb amerikai redneckek, akár a tálibok, mindig mintha együtt járna a primitívséggel a "hagyományos" értékrend (ugyanezek az emberek általában a halálig hűségesek valamilyen csapathoz vagy csoporthoz) és a liberalizmus és a másként gondolkodás üldözése. Miért van ez?
2022. jan. 31. 11:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Az, aki nem jut be egyetemre, vagy nem tanul meg helyesen írni, annak fingja sincs róla hogy mi fán terem a liberális vagy a konzervatív. Elvan a saját kis világában, és egyik táborhoz sem tartozik.


Számomra az, aki késsel megy neki a másiknak ha nézeteltérés van az ugyan olyan szinten áll mint aki ellehetetleníti a másikat ha nézeteltérés van. A kést büntetik, azt hogy kirúgatod a munkahelyéről és többet sehova nem veszik fel a "haladas" szellemében nem. Persze most itt szélsőségesekről beszélek, nem minden lmnt tag ért egyet az ellehetetlenítéssel, es nem minden mihazánkos késes.

2022. jan. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
19%
Ez nem igaz, én nagyon buta vagyok , de heteró. :))))
2022. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Értem a jelenséget, amire gondolsz.

Valószínű baromságokat fogok mondani, de az alábbi három lehetséges ok jut eszembe:


-Mivel tényleg a szó szoros értelmében "buták", kevésbé fejlettebbek, ezért jobban elfogadják azt a társadalmi rendszert, amit készen kaptak az iskolában, vagy otthon, és mivel tudat alatt tartanak a változásoktól, ezt a rendszert próbálják fönntartani.

-Az utóbbi pár évtizedben nem volt szélsőbal, csak szélsőjobb. Ne feledjük, az új antifa és egyéb szélsőbalos szervezetek maximum 1 évtizede mainstream, míg ezek a sztereotípiák a buta szélsőjobbosokról több évtizedesek. Ha lett volna több évtizedes múlttal rendelkező szélsőbal, akkor azon is nevetnének, hogy ők milyen primitívek, mint ahogy mostanában egyre többen nevetnek a szerencsétlen SJW hülyeségeken.

-A valódi véleményvezér értelmiségben nagyon régóta felül van reprezentálva a baloldal, és a liberalizmus balos változatai. Mivel ők a véleményvezér értelmiség, ők alakítják a híreket, a kultúrát (a filmeket, sorozatokat, képregényeket, és más képzőművészeteket), egyszóval mindent, ami alapján kialakítod a képed a világról. Mivel ők "balosak", vagy "liberálisok", az ő képzőművészetükben a szélsőjobb sokkal komolyabb negatív hangsúlyt fog kapni, míg a szélsőbal maximum egy atyai rosszallást (elég megnézni az antifa randalírozásainak média-vízhangját. mémmé vált kép pl (az asszem) CNN híradójának a képsora, ahol egy BLM tüntető áll a lángokba borult utcán, a szalagcím pedig "többnyire békés demonstráció".

2022. febr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

"Az, aki nem jut be egyetemre, vagy nem tanul meg helyesen írni, annak fingja sincs róla hogy mi fán terem a liberális vagy a konzervatív."


Szerintem az "automatikusan" konzervatív szokott lenni.

2022. febr. 1. 10:30
 15/21 anonim ***** válasza:

Xdddd

Szerintem meg "automatikusan" liberális.


Nem igaz amúgy, én tényleg nem sorolom sehova. De miért gondolod hogy konzervatív lenne, ha azt se tudja mi az?

2022. febr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Btw 13-asnak teljesen igaza van.
2022. febr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

"Nem igaz amúgy, én tényleg nem sorolom sehova. De miért gondolod hogy konzervatív lenne, ha azt se tudja mi az?"


Mert úgy viselkedik. Ezek az emberek általában ilyen "isten-haza-család"-típusú emberek. Nézd meg bármelyik rács mögött ülő cigányt vagy mexikói drogbárót, mindegyik azt fogja mondani, hogy a fő a CSALÁD, meg mindegyiknek ott van a nyakában a kereszt. Meg mindegyiknek van általában kedvenc focicsapata. Ezek az emberek szeretik a meglévőt, nem szeretik a kilógó elemeket, fontos számukra az együvé tartozás meg úgy általában a valahova tartozás. Olyanok, mint a gyerekek, akik egy bizonyos kor alatt mindig bandákban szoktak lenni.

2022. febr. 1. 12:14
 18/21 anonim ***** válasza:

Hát, ezzel nem tudok vitatkozni, de valaki nem attól lesz konzervatív, hogy fontos neki a család, a haza meg az isten meg egyiknek se az xd

Nehogy azt mondd hogy a liberálisoknak nem fotos a család, a valahova tartozás, mert akkor én elindítom a szent háborút itt ellenetek mindjárt 😂

2022. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Akkor mitől lesz konzervatív, ha nem a tradicionális értékek felé húzástól és a meglévő megőrzésének vágyától az újjal szemben?
2022. febr. 1. 14:48
 20/21 anonim ***** válasza:
De, pontosan attól lesz konzervatív valaki. De én abba kötöttem bele -lehet nem volt egyértelműen megfogalmazva - hogy ezek az emberek nem (helyesebben nem túlnyomó többségben) isten-haza-család típusú emberek.
2022. febr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!