Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Manapság azoknak van igaza,...

Manapság azoknak van igaza, akik egyáltalán nem néznek tévét az abból kiáramló tartalmak egyre alacsonyabb szintű minőségére hivatkozva?

Figyelt kérdés

2022. jún. 26. 13:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
egyébként ebből is látszik, hogy mennyit foglalkozom vele. Majd megnézem milyen előfizetés van, mert a tévé nincs nézve. Ahol most vagyok ott csak net van, az is mobil.
2022. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Kólauborkával ***** válasza:

Szerintem ez nem igaz - nemigaz kérdés. Valaki a TV előtt kapcsolódik ki, van aki munka közben, van akinek a sport kikapcsolódás, valaki gépezik. Ez szokás kérdése.

Az más kérdés, hogy vannak olyan adók ahol több hasznos információt szerezhet az ember, mint máshol. Illetve van aki az internetről is, vagy csak az internetről tájékozódik. Szerintem minden hír, amit kapunk átmegy már egy nem hivatalos cenzúrán, tehát a legbiztosabb az, ha TV-ből, internetről és személyesen is keres új információt az ember, így ki lehet szűrni a hazugságok, nagyotmondások egy részét.

Én személy szerint kb. semmilyen híroldalt nem olvasok. Tapasztalataimból építkezek. A műszaki tartalmat és könyveket szeretem, politikát kerülöm.

2022. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én meg ezt a fenenagy felsőbbrendűségi tudatot unom már, de nagyon. Nem nézel tv-t, és? Kit érdekel, nem ez határoz meg senkit. De pont emiatt nehogy már joga legyen bárkinek lenézni azt, aki meg néz. Ez olyan, mint amikor a nem bulizók (és általában full antiszocok - aki nem bulizik, de rendben van az élete, az nem foglalkozik ezzel) leszólják az összes bulizót, hogy biztos mind wc-ben szexelő, detoxtöltelék diszkópatkány. Nem.

És ahogy bulizni lehet normálisan, úgy tv-t nézni is. Vannak igényes ismeretterjesztő csatornák, jó, mély tartalommal bíró filmek, de képzeljétek, még akkor sem dől össze a világ, ha valaki leül valami bullshit műsor elé. Vezető beosztású, többdiplomás nagybátyám is nézte egy ideig az Éjjel-nappal Budapestet, mégsem lett tőle hülye. Aki meg alapból az, azt nem a tv tette azzá, hanem az agyi szintje miatt keresi állandóan csak azokat a műsorokat, amiket.

2022. júl. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
En azert hagytam abba mert talaltam jobb elfoglaltsagot
2022. júl. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!