Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A jövő az egyedülálló szülőké?

A jövő az egyedülálló szülőké?

Figyelt kérdés

Egy nem túl régen napvilágot látott tanulmány szerint egyértelmű összefüggés van a nőstények hipergám viselkedése és a hímek utódok felnevelésében játszott szerepe között.

Azaz a tinderkorszak révén egyre kevesebb tartós párkapcsolat lesz, és a nők egyre inkább egyedül nevelik majd a gyerekeiket.

Eljuthatunk oda hogy az emberek többsége család nélkül nő fel?


2023. márc. 4. 18:02
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:

9#

Minek aggódni?

Ez a helyzet pont a férfiak számára a legideálisabb

Aggódni legfeljebb a nők aggódhatnának, de mivel valamelyest számukra is ideális a helyzet, így nem fognak

2023. márc. 4. 18:57
 12/58 anonim válasza:
87%
Természetesen ez azért van, mert 99%-ban a nő neveli a gyereket. Nincs itt feminizmus, el vannak nyomva a nők. :D :D :D
2023. márc. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim válasza:
12%

Igen. A hagyományos családmodell megbukott szerencsére, a jövőben nem lesz kötelező a család, a gyerek, az elköteleződés, az értelmetlen felelősségvállalás stb. Nem másokért fogunk élni, hanem magunkért.

Még ebben az elmaradott Putyinista csicska országban is eljön az idő, amikor a boomer komcsi banda megbukik végre, és progresszív Európai politika fog érvényesülni. Az az még több évtized lesz, ami Nyugaton már megvan.

Addig is, én Nyugaton fogok élni, már sikerült is kijutnom :)

2023. márc. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 A kérdező kommentje:

"azért a kis kolbászért nem tartunk egy egész disznót"

Nekem is tetszik, de ennek van megfelelője a férfiaknál is:

"Ha tejet akarok inni, nem kell mindjárt egy tehenet is venni"

2023. márc. 4. 19:00
 15/58 anonim ***** válasza:
86%

#14

Látod, ugyanez a helyzet. Nektek nem kell kapcsolat, nekünk sem kell kapcsolat, mindenki szépen él a saját kisvilágában. Japánban már demográfiai katasztrófa készül,mert száz évig élnek, de nincs fiatalság, aki eltartsa őket.

Szépen kihal a fehér ember, a maradék meg nem lesz képes önfenntartásra, és éhínség, szomjhalál meg háborúk jönnek. A bolygó népessége lecsökken a töredékére, és megkönnyebbül a Föld.

De baromira hidegen hagy, mert addigra engem megesznek a kukacok, erre a jövőre meg nem szülök gyereket.

2023. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes jövőkép rajzolódik. Meg vagyok győződve arról, hogy Japán mintájára alakulnak a dolgok a nyugati népek esetében. Míg a vallásoknak hódoló keleti kultúrák és fekete Afrika ugyanolyan ütemben sokasodnak. Pár száz éven belül az arab és a fekete típusú ember lesz az uralkodó típus.
2023. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim válasza:
15%
A jövőben szerencsés esetben majd a nők is még alaposabban elgondolkodnak azon, hogy érdemes-e ennyi gyereket szülni ilyen kan kínálat mellett. Bár tudom mindig lesznek ostobák köztük, akik ész nélkül potyogtatnak. Most is vannak ilyen példányok, akik egész álló nap a terhességi teszteket fotózgatják minden szögből, hátha úgy pozitív lesz, aztán véégre jön a 8. gyerek is. A teherbeesési mánia elképesztő még most is. Igen, nyers vagyok, de ezek tények. Jó páran magukra ismernek majd. 🤭
2023. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
65%
Ja, a "babócások" és "pocaklakósok"...... :D
2023. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim válasza:
100%
Nem, a jövő a romáké, márcsak a várható létszámukból következtetve is.
2023. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
100%

#16:

Jelenleg is fehér bőrű emberből van a legkevesebb.

2023. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!