Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Milyen érdekes rejtett módszer...

Milyen érdekes rejtett módszerrel szoktátok pszichikailag kielemezni az embereket?

Figyelt kérdés

Én minél jobban fejleszteni igyekszem ezt a képességet.

Itt most nem a sablonka vagyok kíváncsi, hogy pl nem húzza ki magát és nem mer az illető a másik szemébe nézni akkor emocionális önbizalom hiányos.

Ilyenekre gondolok:

A jobb kezesember mikor erősen emlékezik akkor enyhén jobbra néz, ellenben mikor elképzel valamit a jövőn gondolkodik akkor balra. ( Így tudni lehet mikor blöfföl ha a múltál kapcsolatba kérdezek. )


Ehhez hasonló észrevételeket, titkos nonverbális jeleket várok. Mely nonverbális jeleket nézel amikre az illető nem gondol és milyen következtetéseket tudsz levonni. :)


2010. nov. 1. 10:42
1 2
 11/12 anonim válasza:
Az írásuk alapján szerintem te egy 19 éves szűz gyerek vagy aki egész nap otthon van és sosem csókolózott lányokkal és azt hiszi helyes amit csinál.
2010. dec. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Az írásuk alapján szerintem te egy 19 éves szűz gyerek vagy aki egész nap otthon van és sosem csókolózott lányokkal és azt hiszi helyes amit csinál.


19 éves igen ezt leírtam, szűz igaz és nem csókolóztam még.

Nem vagyok egész nap otthon. Tudom nem a szó szoros értelmében érted ! Továbbá érzem és ezáltal tudom, hogy mi az amit helytelenül csinálok és vannak ilyen dolgok, ezeken változtatnom kell. Ami nehéz meló, a fejlődés ezzel jár. ( De épp ez a jó )

2011. jan. 4. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!