Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Szerintetek milyen munkám...

Szerintetek milyen munkám lehetne a későbbiekben, ha csak a történelemhez és az idegen nyelvekhez értek?

Figyelt kérdés

Matekból, fizikából, kémiából, közgazdaságtanból világ életemben rossz voltam, valahogy nem tudta az agyam befogadni őket. A biológia és a földrajz viszonylag jól ment, de ettől függetlenül a történelem és az angol az, amit mindig is szivesen tanultam (valamint a spanyol nyelvet) és amiből mindig nagyon jó voltam. Az baj, hogy tudom, hogy ezekben a szakirányokban nem nagyon fogok majd tudni elhelyezkedni, de mit tegyek ha máshoz meg nem értek?

Tanár nem igazán szeretnék lenni, viszont én csak ezekhez az úgynevezett humánosabb tantárgyakhoz értek.

Mi lehetne így belőlem a későbbiekben? Hogyan kamatoztathatnám ezt a tudásomat, hogy abból a későbbiekben valahogy meg is tudjak élni?



2013. júl. 6. 18:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát végülis igaz, tanár még lehetnék.... igaz hogy nem vágyom rá, de azt hiszem, ha csak így foglalkozhatok a törivel, ha csak így találok majd állást, akkor be tudom érni ezzel is.
2013. júl. 8. 19:09
 12/12 anonim válasza:
Sztem a Városgazdánál jót lehet mulatni a tesókkal és beszélni a régi szép időkről.
2013. júl. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!