Budapesten belül melyik egyetem melyik szakára lenne érdemes jelentkeznem, ha gimnáziumi angoltanár szeretnék lenni? 18/F

Figyelt kérdés

2013. szept. 22. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
ELTE angol-magyar szak.
2013. szept. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Angol szakra kell jelentkezned, és mivel kell még egy tárgy, amit majd tanítasz, azt kell mellé választanod. (Azt már csak akkor, ha felvettek.) Bármi lehet, ami tanárképes (NEM CSAK A MAGYAR!!!...)!

Egyetem kérdésben pedig én is az ELTE-t mondanám. Szerintem nem kérdés, miért...

2013. szept. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 rakenroll válasza:

ELTE. De semmi értelme. Egy csomó pénzbe kerül, szar, unalmas alulfizetett munkahelyeket eredményez.


Szerintem egy TOEFL nyelvvizsga aztán külföldön valami munka.

2013. szept. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A Tengerész ***** válasza:
Kàroli Gàspår anglisztika szak.
2013. szept. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dorcsy95 válasza:
Én is középiskolai tanárnak készülök csak én olasz tanárnak mennék, éppen ezért akarok/fogok jelentkezni az ELTE olasz-angol tanári szakára, mely osztatlan képzést ajánl. Szóval ha gondolod én is ezt ajánlom neked mármint az osztatlan tanári képzést az, hogy az angol mellett mit szeretnél tanítani azt neked kell eldöntened, valamint szerintem olvass utána a Felvételi tájékoztatóban és a felvi.hu-n több információért, legalábbis én ezt tettem és bevált.
2013. szept. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Utolsónak mondanám: az eltén nagyon gyenge az olasz szak! Gondold meg. Tapasztalatból mondom sajnos. Akkor már inkább egy Pázmány
2013. dec. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!