Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Milyen könyvből, könyvekből...

Candidaalbicans kérdése:

Milyen könyvből, könyvekből érdemes angolt tanulni, hogy feltornázzam magam középszintre?

Figyelt kérdés

2014. márc. 5. 22:26
 1/2 anonim válasza:

Most milyen szinten vagy?

Mennyi időt tudsz ráfordítani hetente és mennyi idő alatt tervezed,hogy eljutsz a középfokig?

Nyelv vizsgázni is szeretnél?

Van segítséged vagy egyedül tanulnál?

2014. márc. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Érteni értek majdnem mindent, persze vannak olyan szavak, kifejezések melyeket nem. Szeretnék nyelvvizsgázni és van időm rá bőven, akár minden nap is. Egyedül szeretnék felkészülni rá. Tudom hogy talán egy kicsit lehetetlennek hangzik, de megpróbálnám. A szóbelire való felkészülést, természetesen tanárral szeretném megcsinálni, de az írásbelire a nyelvtani, lexikai és egyéb részeket magamtól. Csak nem tudom mely könyvhöz nyúljak? Olyan sok van, és azt is tudom, hogy nem mindegy miből tanul az ember. Előre is köszönöm a válaszod! :)
2014. márc. 6. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!