Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Szerintetek mi az élet értelme?

Szerintetek mi az élet értelme?

Figyelt kérdés
Egyáltalán van?:)
2014. júl. 1. 14:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

#9: Kedves kérdező!

Ha nem tetszik a válaszom, tördeld le szépen az ujjacskáidat, nem muszáj ilyen prosztó stílusban reagálnod. Köszönöm!


#10: És azért, mert mindig más válasz jön rá, azért már ki is kell írni minden nap ezt a kérdést? :)

Ha végignézed a válaszokat, akkor láthatod, hogy nincs új a nap alatt: nagyjából mindig ugyanazok a válaszok érkeznek erre a kérdésre, legfeljebb a megfogalmazás lesz mindig kicsit más. Ha nem hiszed, olvasgasd te is át a kereső által kiadott találatokat.

2014. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Esedezem bocsánatodért hogy nem néztem utána más ilyesmi kérdéshez.. hanem megfogtam és itt feltettem ezt a borzalmas kérdést.

Vén barom, nincs mibe belekötnöd már mi? Ez is egy jó életcél ;)

Na puszpá.

2014. júl. 1. 16:55
 13/25 anonim ***** válasza:
Sceptic! Butaságokat beszélsz. Ha soha többet senki nem teszi fel újra a kérdést akkor nem is számíthatunk új válaszra.
2014. júl. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont egy olyan kérdés, amire az elmúlt 5000 (vagy inkább több) évben senkisem adott új választ...
2014. júl. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Látom, nálad az élet értelme az, hogy egy tapló legyél.


Jól haladsz, csak így tovább! :)

2014. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs értelme. Az Univerzum értelmetlen melléktermékei vagyunk, pusztán a véletlen műve.
2014. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Tapló? Ezt a műfajt inkább te űzöd, hiszen egy kis apróságba is beletudtál kötni. De mindegy, mrgbocsátom nyugi. :*
2014. júl. 1. 23:47
 18/25 anonim ***** válasza:
Tehát te felesleges kérdéseket teszel fel, (ugyanennyi értelme lenne megkérdezni azt, hogy pl. mekkora a Nap tömege. Ott van a wikipédia, gyorsabb és egyszerűbb) amiket már több tucatszor feltettek az oldalon és azon kívül is, és ha beleásod magad a témába, akkor találkozni fogsz a válaszok összes típusával.
2014. júl. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Az értelme,hogy minél többet,hozzunk ki belőle,mind magunknak mind másoknak.De a fő értelme,hogy a végén elégedettek legyünk,és a menybe jussunk.Az élet egy próba,és az az értelme,hogy átmenjünk rajta.
2014. júl. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

A normális válaszokat köszönöm :)

Ti meg száradjatok el.

2014. júl. 2. 10:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!