Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A II. vh. Során a haláltáborok...

A II. vh. Során a haláltáborokban 9-11 millió ártatlan embert öltek meg a nácik. Ez a szám majdnem ugyanannyi, mint az I. vh. -ban civil + csatatereken elhalálozottak száma. Szerintetek is ez volt a történelem legsötétebb korszaka?

Figyelt kérdés

2015. jún. 26. 23:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
89%

Neduggi, az izraeliek nem zsidók, ha a zsidók saját oldalainak illetve az ensz és nemzetközi szervezetek oldalainak nem hiszel, akkor maradj csak az izraeli állam és izraeli hadsereg saját oldalainál, ahol természetesen azt mondanak, amit akarnak bármilyen messze is áll a valóságtól.


További olvasnivaló a témában, izraeliek facebookon a holokauszt túlélő zsidókról és a zsidókról általában :

-dögöltetek volna meg gázkamrában

-takarodjatok vissza, auschwitz vár titeket

-Nem csoda, hogy hitler megölt ennyit belőletek. A zsidók undorítóak, az emberiség szemetei, a gyerekeikkel együtt.

-szégyen, hogy hitler nem fejezte be amit elkezdett rajtatok.


[link]


Lehet hogy az én hibám, de az izraeliek nekem nem hangzanak zsidónak. Talán azért nem, mert nem azok, egy neonáci ideológia agymosott zombijai. Ha más területet néztek volna ki maguknak az amerikaiak kolonizálásra, akkor az ott lakóknak adnák ki magukat, de Palesztínát-Judeát nézték ki, úgyhogy ők mind "zsidók"...

2015. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
90%
Neduggi, a hazugságaidról továbbá : az ortodoxok, főleg az ortodox zsidók fegyveres testületeket alkotnak izraelen belül, (pl Neuterei Karta) a hitük miatt nem hajlandóak izraelt elfogadni mint államot (a zsidók országának még mindig Judea volt és lesz a neve) Ha nem hitgyülis agymosott lennél, akkor ezt tudnád és mint ortodox, támogatnád a zsidóságot azon törekvésében, hogy letörje az amerikai kolonista tömeggyilkosok hazugságait.
2015. jún. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:
89%

izraeliek zsidókat vernek. Ütik, rúgják, fojtogatják a fegyvertelen, békés tüntetőket. Terror a zsidóság ellen, hogy ne merjenek felszólalni az izraeli tömegmészárlás ellen.

[link]

[link]

Zsidó tiniket zárnak börtönbe évekre, ha megtagadják, hogy a neonáci izraeli hadseregben szolgáljanak kötelezően.

[link]

izraeli katonák arab iskolába mennek, gyerekeket verni. A 10-12 éves gyerekeket védeni próbáló fegyvertelen tanárnőt az osztályterem közepén főbe lövik.

[link]

Holokauszt túlélő zsidót halállal fenyegetnek izraeliek, ha nem hajlandó behódolni a hazugságaiknak, és kiáll az apartheid izrael ellen.

[link]


Az izraeliek nem zsidók, az ideológiájuk miatt hívják magukat zsidóknak, de ez kb olyan, mint kijelenteni, hogy "akkor én mától gyíkember ufo leszek" és elvárni, hogy mindenki úgy viselkedjen veled, mert ha nem akkor anti gyíkemberita :D

2015. jún. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:

ceri !


"a te un bizonyítékaid"

Ha az "un" az ENSz angol rövidítése, akkor csak annyi, h az nagybetû.

Ha úgy érted, hogy "úgynevezett", akkor megkérdem: szerinted az ENSz, a Népszövetség dokumentumai "úgynevezett" bizonyítékok?


"más meg mindenki hazudik. "

Nem mindenki, sokan megették az egykori "Béketábor" csaknem 40 éves propagandáját, ami akkor kezdõdött, amikor kiderült, h Izrael nem oda, hanem a nyugathoz csatlakozott. Attól kezdve a "Béketábor" ezerrel ekézte Izraelt és ezerrel nyalt az araboknak. Az indítékhoz az is hozzájárult, hogy a szu is olajexportôr volt.

Ezenkívül az üvöltõ arab propaganda, amihez járul még a dúsgazdag arab országok által fizetett nyugfati propaganda, sõt, ilyen Izraelen belül is, pl a 972mag.


"Az emberiség túlnyomó részének az a heppje, hogy a zsidók ahol tömegében megjelennek ott megmagyarázhatatlan okokból csak úgy a semmiért elkezdik őket utálni."

Igen, ez a 3500 éves hagyomány, abból az idõbõl, amikor még egyedül Izrael volt egyistenhívõ, mindenki más pogány, többistenhívõ bálványimádó, ezért természetesen ellenségnek tekintették Izraelt.

Ez folytatódott, mert késõbb, de még az ókorban, középkorban sokan mondták, amit Te, hogy "biztos megvolt / van az oka".


"a zsidók"

Mert a falusi szatócs, a mûszerész, az órás, a feltaláló mérnök, a kereskedõsegéd, a felfedezõ természettudós, az író, a költõ, a kis kócerájt vlágszínvonalú gyárkomplezummá fejlesztõ szakember, stb

mind, mind egyformán "bûnös", ugye.


"Ha a gyerekem ilyen mesével jönne haza az iskolából, hogy őt -és csak őt- minden ok nélkül összeverik a többiek"

Értem. Tehát, ha valaki ki akar rabolni, Te nem akarod hagyni, ezért megver, leüt és mégis kirabol, akkor Téged kell lecsukni. Logikus.

Amúgy az általd írt eset velem is megtörtént egyszer, illetve nem "többiek", csak egy, de azzal mentem haza, hogy leszoktattam róla, ami igaz volt, többé eszésbe sem jutott, eleinte került amennir3e tudott, majd jóbarátok lettünk.


"Hiába a média hazugsággyár. Hosszú távon nehéz hazudni. "

Sajnos nem. Látod, hogy Te is megeszed.


"Mert mi is történik? Sém és Hám testvérek voltak. ..."

Azért, mielõtt "nagyívûen" összefoglalod a Bibliát, nem ártana FIGYELMESEN elolvasni, legalább egyszer. Ha valami nem világos, ami a FIGYELMES olvasás során gyakran megtörténik, avatott magyarázatot kell nézzni. pl [link] - "Mózes öt könyve és a haftarák" - jegyzetek, magyarázatok.


"Persze kevesen látják az összefüggéseket "

Vgyis kevesen eszik a konteokat. Szerinted. A gondolkodó emberek szerint így is sajnálatosan sokan.


Off: hányasod volt matekból?

+++++++++++

ma 11:01 ; ma 11:09 ; ma 12:21


"az izraeliek nem zsidók"

Aki ilyet állít, azzal nem érdemes foglalkozni, mert vagy nem tud semmit, vagy fizetett rágalmazó, aki agy hazudik, vagy legalább csúsztat ( torzít, egymámellé tesz nem egymásmellé való dolgokat, kirqagadott szövegrészt más értelemben idéz, mint ahogy az egész szöveget írták, stb )

Azért az ilyennek mindenképp ajánlatos volna felkeresni valamelyik kórház pszichiátrai osztályát, ott a doktor bácsinak megmuatni a szöveget. A doktor bácsi minden bizonnyal segít.


Mindezektõl függetlenül valóban mindmáig a NÁCI NÉPIRTÁS VOLT A TÖRTÉNELEM LEGSÖTÉTEBB, SEMMI MÁSHOZ NEM HASONLÍTHATÓ KORSZAKA.


Mert az egyetlen volt, amikor embereket KIZÁRÓLAG azért gyilkoltak, mert annak születtek, aminek.

2015. jún. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
* pótlás "Az emberiség túlnyomó részének az a heppje ..." kezdetû részhez: a megfogalmazás, hogy épp miért, idõrõl idõre, helyrõl helyre váaltozott, de MINDIG hazug volt ( pl középkori vérvád, vagy ma az arabok ).
2015. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:

ceri


"Mind a vallástagadó, mind a vallásos zsidók (az Ortodoxok főleg!) "izrael" ellenesek. "


Ez mindent megmayaráz. Azt, hogy hogyan vélekednek a zsidók, Te a zsidógyûlölõ akarod megmagyarázni, nekem, a gyakorló ortodoxnak, akinek nagyon sok zsidó barátja / ismerõse van mind vallásos, mind vallástalan zsidók között, itthon, Izraelben, és több más országban ( pl US, UK, Ausztrália, Németoszág, stb ).

( A maroknyi Neturei Kartát a zsidók túlnymó többsége elítéli, a legenyhébb vélemény: "nincs eszük" ( ortodox fõrabbitól ) )


Nem gondolod, h kicsit (?) nevet´seges?


Olvasd el mégegyszer FIGYELMESEN amiket írtam, ézd meg a dokumentumokat, talán sikerül ezt, azt megérteni.


Off: nem feletél: hányasod volt matekból?

2015. jún. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:
47%

ma 15:12


Bocs, azt hittem ceri írta.

De csak a megszólítás tévedés.

A matekre nem vagyok kíváncsi, tudom, hogy fizetett propagandista vagy, mert annyi ostobaságot, mint a válaszaid, ingyen még tudatmódosító szer hatás alatt sem képes senki összehordani.

2015. jún. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:

ma 15:12


Mégegy bocs:


"Szeretném megtudni, hogyan magyarázod ..."

A cerinek írt váalaszban találod, abban a részben, hogy

"más meg mindenki hazudik. "

2015. jún. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim ***** válasza:

VÁLASZOLJ az általam feltett kérdésekre a kamu dumád helyett.

HOL A VÁLASZOD ?

A "más meg mindenki hazudik" résznél elsütöttél egy szokásos Göbbelsi náci dumát, semmit nem mondtál.


Zsidógyűlölő vagyok, mert... Mert felszólalok az ellen, hogy egy neonáci állam Holokauszt túlélő zsidókat fenyeget halállal, zsidókat vernek agyon, a gyerekeiket börtönbe zárják.

Nevetséges vagy, összevissza hadoválsz, de semmit nem mondasz.


További olvasnivaló a Washington posttól, izrael legnagyobb szövetségesétől, az Usából.

[link]

Az izraeli "nemzeti biztonsági szolgálat" elnökei, akik maguktól mondtak le, amint megtudták, milyen emberiség elleni bűnöket kellene elkövetniük.

Avraham Shalom, a 30-as években Ausztriában volt kisgyerek, munkatáborban nőtt fel, a második vh után izraelbe menekítették családját, ahol a biztonsági szolgálat főnöke lett, majd lemondott miután átlátta, milyen borzalmakat kértek tőle. "nem leszek "használható kirakatzsidó"" mondta, arra utalva, hogy a náci németország fizetett zsidókat, hogy a nyugati országokba menve arról hazudjanak, milyen jól bánnak velük a németek, és hogy a hírek nem igazak a haláltáborokról.

Ez a Göbbels propaganda része, amit izrael is követ, beraknak pár nem amerikait a középvezetésbe, valódi zsidókat, és mutogatják őket, látjátok ő zsidó szóval akkor minden izraeli az.

2015. jún. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:

Leszerelt izraeli katonák nyílt levele az izraeli államról, arról miért nem hajlandóak szolgálni. Megszégyenítés, gyilkosság, emberi pajzsok használata, hogy mindenképp legyenek palesztín áldozatok egy tűzharcban, éjszakai kivégzések és letartóztatások, a checkpontokon az egészséges férfiak kiemelése és elpusztítása, elrabolt gyerekek használata aknamező felderítésére.

[link]


[link]

"Amerikából becsületes katonának jöttem izraelbe, egy jó ügyet szolgálni. A hírekben nem volt szó semmiről, amit el akartak velünk végeztetni. Terroristák ellen bármikor harcolok, az életem teszem fel a civilek megvédésére, de nem vagyok gyilkos. Leszereltem és hazamentem"

Többszáz ilyen és ehhez hasonló vallomás az amerikai katonáktól, akik hősnek mentek izraelbe, a feltételezett terroristákkal harcolni.

2015. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!